Skip to content
Persooa_1280x720_1@2x

AI
Personalization

Zamiana każdej interakcji w personalizowane doświadczenie klienta.

Czym jest AI-Personalization?

AI-Personalization łączy w całość kilka taktyk i strategii rekomendacji, dzięki wykorzystaniu AI w nowoczesnym marketingu i sprzedaży. Nie jest to marketing automation ani kampanie na bazie manualnych reguł i segmentów. AI-Personalization to:

Traktowanie każdego klienta w sposób indywidualny, wykorzystując profile behawioralne, umożliwiając dostarczanie dopasowanego przekazu na poziomie indywidualnym, a nie tylko dla wybranego segmentu.  
Personalizacja to nie tylko rekomendacje produktowe, ale także wyniki wyszukiwania, nawigacja, treści oraz promocje. Łącząc płynnie wszystkie te punkty budujemy unikalne doświadczenie klienta.  
Podejmowanie decyzji w oparciu o sztuczną inteligencję, aby dynamicznie wybrać najlepszą strategii dla każdego klienta i kontekstu. Rekomendacje, działają nawet bez danych historycznych i eliminują potrzebę ręcznego merchandisingu.  

Korzyści z wdrożenia

Przykładowe rezultaty z wykorzystania personalizacji we wszystkich kanałach i punktach styku. 

367% Zwrot
z
inwestycji
89% Wzrost
współczynnika
konwersji
10% Inkrementalny
wzrost
przychodów

Jak możemy Ci pomóc

 • Poszukujesz kompleksowego rozwiązania do personalizacji?

 • Planujesz wdrożenie personalizacji, ale nie wiesz od czego zacząć?

 • Masz już wdrożonych wiele systemów systemów "rekomendacji", ale w niewielkim stopniu wykorzystujesz ich potencjał?

 • Chcesz zbudować w firmie kompetencje – wyszkolić specjalistów?

Informacje

O SAS

 • Ponad 80 tysięcy klientów w 150 krajach, w tym 94 firmy z Fortune Global 100
 • 43 lata doświadczenia w obszarze analityki na świecie, od 27 lat w Polsce
 • Ponad 31% udziału światowego rynku zaawansowanej analityki (Business Intelligence, Zarządzanie Danymi, Zarządzanie Kampaniami)

Podejście Persooa

W zależności od etapu na jakim się znajdujesz, możesz liczyć na kompleksową usługę w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. W tym celu przeprowadzamy nasz autorski Health - Check dla obszaru Personalizacji, na bazie którego otrzymujesz wyliczone korzyści i roadmapę wdrożenia. Nie wiesz czy to dla Ciebie? Zrób test AMAZON i otrzymaj od nas ocenę potencjału wzrostu Twojego biznesu.

smartmockups_ki4h2q9x

3 filary AI-Personalization

Zwiększ zaangażowanie klientów i zmniejsz współczynnik odrzuceń poprzez dostarczanie wysoce spersonalizowanych ofert, treści i promocji  w trakcie podróży Twoich prospektów

PERSONALIZOWANA WYSZUKIWARKA

Dostarczanie interaktywnego i spersonalizowanego doświadczenia, które łączy kupujących z najbardziej odpowiednimi wynikami wyszukiwania poprzez dopasowanie intencji do indywidualnych preferencji na bazie zachowań wszystkich użytkowników.

 
PERSONALIZOWANE
REKOMENDACJE PRODUKTÓW
Dopasuj produkty do oczekiwań kupujących poprzez rekomendacje AI we wszystkich punktach styku, zwiększając zaangażowanie i konwersje. Dzięki niem stworzysz odpowiednie, płynne doświadczenia zakupowe online oraz offline  
PERSONALIZOWANE
OFERTY I TREŚCI
Podejmowanie decyzji w oparciu o sztuczną inteligencję, aby dynamicznie wybrać najlepszą strategii dla każdego klienta i kontekstu. Rekomendacje, działają nawet bez danych historycznych i eliminują potrzebę ręcznego merchandisingu.  
Zamień każdą interakcję w personalizowane doświadczenie klienta

Przejdź od Segmentacji do AI-Personalization

Ujednolicone profile klientów Połączenie zachowań związanych z przeglądaniem stron w czasie rzeczywistym, z danymi o klientach z całego przedsiębiorstwa, w celu utworzenia wieloaspektowego profilu użytkownika, który umożliwia dostosowanie indywidualnych doświadczeń do kontekstu we wszystkich kanałach i punktach kontaktu.
Aktywacja AI-Personalization Połącz wszystkie 3 filary AI-Personalization na każdym etapie ścieżki zakupowej - wyszukiwanie, nawigację, rekomendacje i treści - aby dostarczyć unikalne doświadczenie, które wspiera kompletną podróż klienta.
Kontrola marki i biznesu Wykorzystaj zaawansowaną kontrolę merchandisingu i marki, aby dopasować personalizację do konkretnych celów biznesowych - zaangażowania, konwersji, aktywnych promocji, wielkości koszyka lub zarządzania marżą.
Przejrzystość AI Uzyskaj natychmiastowy wgląd nie tylko w wydajność personalizacji, ale także w powody, dla których wybrano poszczególne doświadczenia. Kontroluj decyzje AI i zagłębiaj się w uzasadnienie każdego wyniku.
Wykorzystaj najlepsze praktyki Standardowe rekomendacje w AMAZON
 • Najlepiej sprzedające się kategorie
 • Najlepiej sprzedające się marki
 • Najlepiej sprzedające się produkty w kategorii
 • Co inni klienci oglądają w tej chwili
 • Osoby, które oglądały ten produkt, oglądały również ten
 • Osoby, które kupiły ten produkt, kupiły również ten
 • Polecane produkty dla Ciebie
 • Nowość dla Ciebie

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Posiadamy dedykowany pakiet startowy w celu uruchomienia lub przetestowania Personalizacji w 7 dni.

Umów spotkanie