Sprawdź, czy masz lojalnych klientów

Pobierz nasz arkusz retencji i zobacz, jak możesz poprawić doświadczenia zakupowe oraz zaangażowanie użytkowników.

// ARKUSZ RETENCJi

Darmowy szablon do stworzenia programu lojalnościowego

Jeśli planujesz wdrożyć w swoim sklepie program lojalnościowy, ale nie wiesz od czego zacząć, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przygotowaliśmy darmowy szablon, w którym znajdziesz listę pytań dotyczących retencji klientów. Po udzieleniu na nie odpowiedzi poznasz wynik, który pozwoli Ci on ocenić skuteczność Twoich działań. Dzięki temu dostrzeżesz obszary, które możesz poprawić, aby zwiększyć lojalność kupujących.

 

 

0
Etapów
0
Czynników do oceny
0
Punktów do zdobycia

Co znajdziesz w arkuszu?

Widzę i inspiracje

E-commerce to stale rozwijający się ekosystem, w którym firmom coraz trudniej zyskać lojalnych klientów. Niezależnie od branży, w której funkcjonujesz, zawsze znajdzie się konkurent, którego asortyment także będzie atrakcyjny dla Twoich klientów.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij aby powiększyć)

Oceń lojalność klientów

W arkuszu oceny retencji klientów znajdziesz wszystko, co może pomóc Ci ocenić skuteczność Twojej strategii utrzymania klienta w Twoim e-sklepie. Wszystkie zakładki i zaznaczone pola przy każdym stwierdzeniu wpływają na Twój ogólny wynik.

Niezbędnik Persooa

Wybrane przez nas wpisy blogowe, które uzupełnią Twoją wiedzę z obszaru e-commerce, automatyzacji marketingu i prowadzenia skutecznej komunikacji w internecie. Pokażemy Ci, że kluczowy nie jest milionowy budżet reklamowy a umiejętne rozplanowanie wydatków w ramach poszczególnych kampanii. To gwarantuje stały wzrost zysków.

Pobierz całkowicie za darmo