Przygotuj się do wdrożenia marketing automation

Sprawdź, czy Twój e-commerce jest gotowy na skok technologiczny i wdrożenie Marketing Automation 2.0. Podążaj za naszą checklistą i nie daj się zaskoczyć.
// sprawdź swój e-commerce

Twój sklep jest gotowy na Marketing Automation 2.0?

Jeżeli planujesz aktywować technologię i skorzystać z Marketing Automation 2.0. – nie możesz tego robić bez planu. Każde wdrożenie jest unikatowe i każdy e-sklep wymaga innego podejścia, ma inne KPI oraz potrzeby. Sprawdź, czego potrzebujesz i na jakim poziomie zaawansowania jesteś.

0
wymiarów do sprawdzenia
0
sugestii treści uzupełniających

Dlaczego potrzebujesz naszej checklisty?

Jest niezbędnym uzupełnieniem cookbooka

Obecnie rynek technologii marketingowych oferuje wiele różnych rozwiązań, które pomagają w rozwijaniu biznesu e-commerce i sprzedaży w kanale digital. Jednocześnie wybierając docelową platformę Marketing Automation 2.0, należy dokładnie przeanalizować koszty jej wdrożenia oraz potencjalne korzyści. Istotne jest mapowanie funkcjonalności, które zastąpi dotychczasowe rozwiązania wyspowe realizujące pojedyncze funkcje.

Upraszcza analizę stanu obecnego i kluczowych funkcjonalności

Ta checklista najważniejszych wymagań dla platformy Marketing Automation 2.0 pomoże Ci przeanalizować Twój obecny e-sklep, a także przyjrzeć się wszystkim elementom, których może potrzebować. Pobierz ją teraz i przeanalizuj, aby mieć pewność, że Twoja firma będzie miała narzędzie, które pozwoli Ci uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w technologię Marketing Automation 2.0.

Dokładnie zaplanuj wdrożenie!

Przejście z decyzyjności opartej na regułach, do decyzyjności opartej o algorytmy i automatyzacje w skali globalnej tj. do hiperpersonalizacji, umożliwi Ci poprawę wyników biznesowych już w pierwsze 90 dni.

Pobierz całkowicie za darmo