Przepis na sukces
w e-commerce!

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów... tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

//COOKBOOK MARKETING AUTOMATION 2.0

Rok 2023 będzie stał pod znakiem data-driven - przygotuj się!

W ostatnich latach sprzedaż w handlu elektronicznym gwałtownie wzrosła. Jednak Twoja konkurencja też jest silniejsza niż kiedykolwiek, a klienci jeszcze bardziej wymagający. Tylko technologia pozwoli na realizację niektórych strategii, a my podsuniemy Ci gotowy przepis na jej wdrożenie i wykorzystanie!

0
stron pełnych wiedzy,
przykładów i treści
0
składników przepisu
na sukces
0
obrazowych
przykładów

Co znajdziesz w publikacji?

Najważniejsze składniki

Aby pozostać konkurencyjnym w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej, trzeba przyjąć unikatowe i ambitne podejście do wykorzystania takich platform Marketing Automation 2.0, które są w stanie dostarczyć użytkownikom w pełni spersonalizowane doświadczenia. Hiperpersonalizacja jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na zastosowanie machine learning i modelowania powszechnych biznesowo danych.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)
Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Przykłady zero-party-data do wykorzystania dla różnych branż

Istnieje nieskończona ilość danych, które możesz chcieć uzyskać od klientów, aby spersonalizować ich doświadczenia na stronie. Oto kilka przykładów, z jakich danych konkretna branża może korzystać.

Zrozumienie wartości płynących
z poznania potrzeb klientów

Ewolucja technologii spowodowała, że to właśnie przeskok pomiędzy personalizacją a hiperpersonalizacją daje nowe możliwości biznesowe. Staje się to realne dzięki rozwojowi obszarów i technologii takich jak Big Data oraz AI (Artificial Intelligence).

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Pobierz całkowicie za darmo

    Pobierz całkowicie za darmo