Havas Market & Persooa – współpraca

Oferta Havas Market & Persooa to gwarantowany zwrot z inwestycji w 90 dni dla e-commerce oraz wsparcie wszystkich etapów lejka sprzedażowego, dzięki kompetencjom i doświadczeniu obu zespołów.

Play Video

Co możemy Ci wspólnie zaoferować?

Digital targeting up

Zaawansowane analizy grupy docelowej i komunikacji marki przez wdrażanie automatycznych segmentów, mających na celu maksymalizację ROI oraz integracje technologiczne z narzędziami marketing automation.

Marketing Automation 2.0

Wdrażanie narzędzia marketing automation, w tym kompleksowy onboarding, zaawansowane predykcje zakupowe, hiperpersonalizacja oraz komunikacja w optymalnym czasie i kanale. 

Retail media

Monetyzacja ruchu w sklepie internetowym poprzez kompleksową strategię pozycjonowania produktu oraz zaawansowaną personalizację komunikacji.

E-commerce boost

Kampanie digital dla e-commerce obejmujące       3 poziomy pakietowe: od audytu i badań, po prowadzenie kompleksowych kampanii digital, wykorzystując zaawansowaną analitykę i predykcje zakupowe.

Content commerce

Strategia content marketingu oraz content maturity przez analizę, produkcję oraz optymalizację treści we wszystkich nośnikach marki, z wykorzystaniem autorskich narzędzi Havas Market Forecast oraz Havas Market Retail Insight.

O Havas Market

Havas Market to jednostka skupiająca i poszerzająca kompetencje digital i e-commerce agencji Havas Media Group na polskim rynku. Dysponuje gotowymi narzędziami, takimi jak: Havas Market Forecast czy Havas Market Retail Insights, dedykowanymi dla e-commerce i marketplace.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

O Persooa

W Persooa pracują specjaliści, którzy wspomogą Twój e-commerce, dzięki technologiom marketingowym i sztucznej inteligencji. Na ofertę Persooa składa się pełen pakiet rozwiązań z dziedziny automatyzacji marketingu, analityki i personalizacji stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz sklepów stacjonarnych.

Arkadiusz Seredyn
CEO Persooa
Partnerstwo z Havas Market umożliwiło nam stworzenie kompleksowej oferty, która będzie odpowiadać na potrzeby większości e-commerce i poprawiać ich wyniki biznesowe. Dzięki doświadczeniu i wiedzy specjalistów z Havas i Persooa możemy zagwarantować zwrot z inwestycji w ciągu 90 dni.
Beata Magdziarz
Chief Digital Officer
Havas Media Group
Naszą misją jest wspieranie sklepów internetowych na każdym etapie lejka sprzedażowego. Współpraca z Persooa znacznie podnosi skuteczność naszych działań, co przekłada się na zadowolenie obsługiwanych klientów. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą ofertę z tak wartościowym partnerem.
Arkadiusz Seredyn
CEO Persooa
Partnerstwo z Havas Market umożliwiło nam stworzenie bardziej kompleksowej oferty, która będzie odpowiadać na potrzeby większości e-commerce i poprawiać ich wyniki biznesowe. Dzięki doświadczeniu i wiedzy specjalistów z Havas i Persooa możemy zagwarantować zwrot z inwestycji w ciągu 90 dni.
Beata Magdziarz
Chief Digital Officer
Havas Media Group
Naszą misją jest wspieranie sklepów internetowych na każdym etapie lejka sprzedażowego. Współpraca z Persooa znacznie podnosi skuteczność naszych działań, co przekłada się na zadowolenie obsługiwanych klientów. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą ofertę z tak wartościowym partnerem.

Dlaczego warto?

Doświadczeni specjaliści

Zespoły Persooa i Havas Market tworzą najlepsi specjaliści w branży. Posiadają oni doświadczenie zdobyte podczas dziesiątek wdrożeń, które mogą wykorzystać w Twoim e-commerce.

Kompleksowe wsparcie wszystkich etapów lejka sprzedażowego

Dbaj o klienta na każdym etapie jego konsumenckiej podróży. Połączenie sił Havas Market i Persooa to jeszcze większa skuteczność w docieraniu do klienta na różnych punktach jego styku z Twoją marką.

ROI w 90 dni

Zarówno Persooa, jak i Havas Market to doświadczone zespoły, które gwarantują wdrożenie przetestowanych scenariuszy w celu uzyskania zwrotu z inwestycji, w zaledwie 90 dni.

Zapraszamy do współpracy

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.