Monika Złoto

E-commerce manager w BeBio z wieloletnim doświadczeniem. Ekspertka w branży e-commerce, umiejąca skutecznie wykorzystać posiadaną wiedzę w praktyce, zwiększając sprzedaż e-sklepów.

Anna Figurska

Specjalistka w dziedzinie e-commerce. Ma wieloletnie doświadczenie i widzę, które skutecznie wykorzystuje do poprawy wyników biznesowych.

Filip Ejsmunt

Specjalista w branży e-commerce, pasjonat AI. Od 2020 roku team lider e-commerce w firmie PEEKER, która działa obecnie już na 9 europejskich rynkach.

Dariusz Lewczuk

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w obszarach związanych z analizą danych i CRM. Wiedzę ekspercką w dziedzinie kampanii marketingowych, rozwiązań Customer Intelligence i Marketing Automation

Aliaksei Raviaka

Specjalista zawodowo związany z automatyzacją marketingu. Na co dzień zajmuje się analityką internetową, marketing automation, wdrażaniem praktyk SEO, optymalizacją i koordynacją performance marketingu i nie

Bartłomiej German

Aktywny w branży e-commerce od 2008 roku. Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak Euro-net, iSpot, Wittchen, Simple Creative Products oraz Próchnik S.A. Od 2020 jest

Marcin Dylinski

Dyrektor E-commerce z 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Zajmuje się strategicznym i operacyjnym zarządzaniem kanałami sprzedaży.

Tomasz Grygieńć

Przedsiębiorca, miłośnik technologii, entuzjasta automatyzacji procesów. Z branżą e-commerce związany od 2006 roku. Był członkiem komitetu założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej. Laureat 7 edycji rankingu 50 Najbardziej

Sebastian Watras

Specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-commerce, marketingu cyfrowego i zarządzania portfolio produktów cyfrowych.

Patryk Kriegelstein

Związany z Persooa od ponad 2. lat. Zajmuje się implementacją, nadzorowaniem kampanii oraz zarządzaniem całymi projektami. Specjalista certyfikowany przez Synerise.

  • 1
  • 2