Growth Hub Community

Poznaj liderów rynku i mentorów Persooa przy tworzeniu Growth Hub

Marcin Dylinski

Director of Marketing and E-Commerce Department w CUK Ubezpieczenia

Dyrektor E-commerce z 10-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Zajmuje się strategicznym i operacyjnym zarządzaniem kanałami sprzedaży.

Filip Ejsmunt

Team Leader E-commerce w PEEKER

Specjalista w branży e-commerce, pasjonat AI. Od 2020 roku team lider e-commerce w firmie PEEKER, która działa obecnie już na 9 europejskich rynkach.

Anna Figurska

Specjalista ds. E-commerce

Specjalistka w dziedzinie e-commerce. Ma wieloletnie doświadczenie i widzę, które skutecznie wykorzystuje do poprawy wyników biznesowych.

Bartłomiej German

E-commerce manager w Moliera2

Aktywny w branży e-commerce od 2008 roku. Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak Euro-net, iSpot, Wittchen, Simple Creative Products oraz Próchnik S.A. Od 2020 jest e-commerce managerem w Moliera2. 

Tomasz Grygieńć

Dyrektor E-commerce i Marketingu w CleanGang

Przedsiębiorca, miłośnik technologii, entuzjasta automatyzacji procesów. Z branżą e-commerce związany od 2006 roku. Był członkiem komitetu założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej. Laureat 7 edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

Dariusz Lewczuk

Marketing Automation Specialist

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w obszarach związanych z analizą danych i CRM. Wiedzę ekspercką w dziedzinie kampanii marketingowych, rozwiązań Customer Intelligence i Marketing Automation zdobywał pracując w obszarach sprzedaży, operacji i marketingu.

Aliaksei Raviaka

E-commerce Project Manager w La Mania

Specjalista zawodowo związany z automatyzacją marketingu. Na co dzień zajmuje się analityką internetową, marketing automation, wdrażaniem praktyk SEO, optymalizacją i koordynacją performance marketingu i nie tylko. 

Sebastian Watras

E-commerce and Digital Director w PWN

Specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze e-commerce, marketingu cyfrowego i zarządzania portfolio produktów cyfrowych.

Magdalena Wójcik

Head of Advertising Revenue Modivo SA

Ekspertka branży digital marketing z prawie 10-letnim doświadczeniem. Z powodzeniem wdraża rozwiązania marketign automation w Modivo, gdzie pełni funkcję “Head of Advertising Revenue”.

Monika Złoto

E-commerce Manager w BeBio

E-commerce manager w BeBio z wieloletnim doświadczeniem. Ekspertka w branży e-commerce, umiejąca skutecznie wykorzystać posiadaną wiedzę w praktyce, zwiększając sprzedaż e-sklepów.

Karolina Borkowska

Marketing Automation Specialist

Specjalistka ds. marketing automation. Doświadczenie zdobywała w firmie Synerise, a od 2021 roku wspiera klientów Persooa w zakresie automatyzacji marketingu.

Patryk Kriegelstein

Marketing Automation Specialist

Związany z Persooa od ponad 2. lat. Zajmuje się implementacją, nadzorowaniem kampanii oraz zarządzaniem całymi projektami. Specjalista certyfikowany przez Synerise.

Bartłomiej Kopeć

Marketing Automation Specialist

Doświadczony specjalista z zakresu technologii marketing automation. Wie, jak wykorzystać AI, aby poprawić wyniki biznesowe danego sklepu. Posiada wieloletnie doświadczenie, a od 2021 roku swoją wiedzą wspiera Persooa.

Alan Masiak

Front-end Developer

Front-end developer, student Technologii Internetowych. Odbył staż we Włoszech, gdzie poznał więcej tajników programowania, a także zdobył 3 certyfikaty Europejskie. Hobbystycznie zajmuje się UI Designem.

Radosław Opoczyński

Front-end Developer

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Z Persooa związany od 2020 roku.

Marcin Włodarczak

Marketing Automation Specialist

Specjalista z zakresu automatyzacji marketingu. Z Persooa związany od 2020 roku – skutecznie wykorzystuje wiedzę o nowoczesnych technologiach w marketingu wdrażając MA u naszych klientów.

Dołącz do grona ekspertów, zgłaszaj swoje uwagi i pomysły

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: umów się na wizytę🚀