Potrzebujesz kalendarza marketingowego!

Dopasowany do zainteresowań Twoich klientów kalendarz marketingowy, który zmieni Twoje podejście do reklamy.

// wszystkie okoliczności w jednym miejscu

Co większość strategów marketingowych e-commerce robi źle?

Jeśli przeprowadzisz ankietę wśród większości firm e-commerce, zobaczysz, że opierają się one na modelu przychodów z dwoma tzw. „sezonowymi szczytami sprzedaży” i na ich podstawie tworzą treści reklamowe. To za mało!

0
Unikatowy kalendarz
0
Dni
0
Szczyty sprzedażowe

Co znajdziesz w kalendarzu?

Najważniejsze daty

Ten kalendarz pomoże Ci przy planowaniu działań marketingowych na najbliższe miesiące. Dzięki niemu skutecznie wykorzystasz czas pomiędzy sezonowymi szczytami sprzedaży, co pomoże podnieść wyniki biznesowe Twojego sklepu internetowego. Pobierz kalendarz i edytuj go według własnych potrzeb.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Interaktywny charakter

Już teraz pobierz nasz kalendarz marketingowy i nanieś tam najważniejsze dla Twojego biznesu daty. Postaraj się uwzględnić 4 szczyty sprzedażowe i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Niezbędnik Persooa

Wybrane przez nas – tematyczne – wpisy blogowe, które uzupełnią Twoją wiedzę z obszaru e-commerce, automatyzacji marketingu i prowadzenia skutecznej komunikacji w internecie. Pokażemy Ci, że najważniejszy nie jest milionowy budżet reklamowy a umiejętne rozplanowanie wydatków w ramach poszczególnych kampanii. Gwarantuje to stały wzrost zysków.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Twój własny kalendarz marketingowy!

Ogromny wpływ na rozwój Twojego e-commerce mają dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej branży treści marketingowe. Kalendarz pokaże Ci, które okazje warto uwzględnić w swoim kalendarzu, aby z wyprzedzeniem móc zaplanować odpowiednie strategie marketingowe.

Pobierz całkowicie za darmo