Mobile Targeted Advertising

Narzędzie geo-marketingowe, które wspiera marketing produktów i usług.

Mobile Targeted Advertising

Co to takiego

Mobile Targeted Advertising to kompleksowa oferta przygotowania i realizacji dużej liczby kampanii reklamowych, oparta na dokładnie wybranej grupie odbiorców.

Usługę świadczymy we współpracy z dostawcą usług telekomunikacyjnych Orange. Dzięki ich technologii i dostępowi do danych oraz naszemu know-how, jesteśmy w stanie dotrzeć do grupy odbiorców w oparciu o ściśle wyselekcjonowane kryteria doboru oraz dane geo-lokalizacyjne i demograficzne klientów pochodzące z baz danych Orange.

Persooa jest certyfikowanym i dedykowanym dla tej usługi partnerem wybranym przez Orange.

Kampanie w ramach MTA

Handel

SMS

MMS

Korzystanie z aplikacji mój orange

Ivr

Banery reklamowe

Strony internetowe

Landing page

I wiele więcej

E-mail

SMS

MMS

Korzystanie z aplikacji mój orange

ivr

banery reklamowe

strony internetowe

landing page

i wiele wiecej

Korzyści dla Twojej firmy

 • Zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług.
 • Pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów.
 • Zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym wśród Twojej grupy docelowej.
 • Dystrybucja kodów promocyjnych, które zachęcą klientów do skorzystania z Twojej oferty.
 • Promowanie Twoich promocji i produktów, co pozwoli na zwiększenie ich widoczności i popularności.
 • Kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy poprzez przeprowadzenie skutecznej kampanii wizerunkowej.

Jak działamy

W ramach usługi oferujemy:
Specjalne narzędzia marketingowe do analizy danych, które pozwolą Ci uzyskać cenne informacje o wybranych grupach użytkowników i wykorzystać je w kampaniach marketingowych.
Zaplanowaną i zrealizowaną kampanię marketingową, która pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele, takie jak sprzedaż, poprawa wizerunku firmy, promocja marki itp.
Wsparcie marketingowe i prawne przy tworzeniu komunikatów, regulaminów. wizualizacji graficznych, stron internetowych i innych.
Raporty ilościowe z przeprowadzonych kampanii.

W ramach naszego rozwiązania oferujemy

Strategia i doradztwo

Przygotujemy dla Ciebie plan działania oraz doradzimy w kwestiach związanych z marketingiem internetowym na podstawie lokalizacji Twoich klientów.

Kampanie

Zaplanujemy i zrealizujemy kampanie marketingowe., Wykorzystamy różne kanały i metody, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Rodzaje kampanii:

 • aktywne, takie jak wysyłka SMS, MMS, e-mail, korzystanie z aplikacji Mój Orange, IVR
 • pasywne, w postaci banerów reklamowych, stron internetowych, landing page’ów.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą prowadzić masowe kampanie marketingowe i sprzedażowe. Szczególnie polecamy ją tym firmom, które:

 • aktywnie poszukują nowych klientów,
 • chcą dotrzeć do określonych grup odbiorców,
 • chcą dostosować swoją ofertę do zachowań i potrzeb potencjalnych klientów; na przykład do ich miejsca pobytu, czasu czy odwiedzanych stron internetowych.

Przykłady zastosowań

Klient z segmentu paliwowego

Chcąc zwiększyć liczbę transakcji sprzedaży paliwa, zdecydowaliśmy się na dystrybucję kuponów rabatowych na paliwo w postaci kodu kreskowego. Wybraliśmy kanał MMS.

Jako grupę docelową wybraliśmy klientów konkurencyjnych stacji benzynowych, którzy wyrazili odpowiednie zgody marketingowe. Aby do nich dotrzeć, ustawiliśmy wysyłkę MMS do osób znajdujących się w pobliżu stacji paliw konkurencji. Jest to możliwe dzięki zidentyfikowaniu i zlokalizowaniu urządzeń łączących się ze stacjami bazowymi (BTS) sieci komórkowych znajdujących się 500 m od wskazanych przez nas punktów. Aby zawęzić grupę i trafić z większym prawdopodobieństwem do osób tankujących, ustawiliśmy kryterium, że urządzenie łączyło się z BTS nie mniej niż 15 i nie więcej niż 40 razy w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Dzięki temu wyeliminowaliśmy mieszkańców na stałe przebywających w tej okolicy oraz przypadkowe osoby przejeżdżające.

Klient z segmentu medycznego

Chcąc spopularyzować program badań profilaktyki raka piersi, zdecydowaliśmy się rozesłać zaproszenia na badania za pomocą SMS.

Naszą grupą docelową są kobiety w wieku 50+. Zaadresowaliśmy wysyłkę SMS precyzyjnie do kobiet, które na stałe przebywają w miejscowościach, które odwiedzał mammobus. Dzięki temu możemy spersonalizować wiadomość i poinformować, że darmowe badania są prowadzone “w Twojej miejscowości”.

Zastanawiasz się czy jest to usługa dla Twojej firmy?

A może potrzebujesz porady?

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę