myRecruitment

Rekrutacja, doradztwo i mapowanie kompetencji oraz umiejętności w obszarze digital marketingu

// rekrutacja i mapowanie kompetencji

Rekrutacja - jak to robimy?

Posiadamy praktyczne doświadczenie biznesowo-technologiczne, które zdobyliśmy podczas realizacji dziesiątek projektów z branży
e-commerce. Dzięki temu możemy wesprzeć Twoją firmę w zakresie rekrutowania ekspertów, weryfikacji ich umiejętności oraz dopełniania formalności. Nasza znajomość rynku pracy pozwala na realizację każdego projektu.

Regularnie dostarczamy aplikacje zweryfikowanych pod kątem umiejętności kandydatów

Załatwimy niezbędne formalności od A do Z

Elastyczne modele współpracy – outsourcing/ rekrutacja/train&hire

Szukasz wykwalifikowanych pracowników? 👨‍🏫

Opowiedz nam o swoich doświadczeniach i oczekiwaniach. Wykorzystując najlepsze praktyki na rynku pomożemy znaleźć pracowników dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.

Znajdziemy najlepszych kandydatów do takich zespołów jak:
Marketing, Sprzedaż, IT i wiele innych

Poziom

Executive/Dyrektor 💼

Digital Executive

Digital Marketing

Technology

eCommerce

Analytics & Data

Poziom

Manager/Specjalista 👨‍💻

Google Analytics

eCommerce

Marketing Automation

Frontend Developer

Content Writer

Graphic Designer

UX&UI Designer

Data Science

SEM, SEO, Social Media

Arkadiusz Seredyn
Doradztwo strategiczne

20 lat doświadczenia w obszarze data & digital transformation. Prezes Persooa, wieloletni dyrektor SAS w obszarze Communication, Media & Technology. Dyrektor wykonawczy obszaru Digital w Orange Polska, Doradca zarządu w Synersie, CCO Synersie.

Izabela Klusek
Ekspert biznesowy MA

25+ lat doświadczenia w biznesie. Dyrektor obszarów e-commerce, sales development, customer service w T-Mobile Polska, Orange Polska, Tauron Polska Energia, ekspert w programie akceleracyjnym Eketro ScaleUp. Od 2021 doradca w Persooa, ekspert w NGL Advisory.

Modele współpracy 🤝

Body Leasing

To nic innego jak wynajem pracowników do Twojej firmy w określonym przez Ciebie ujęciu czasowym. Dzięki tej formie współpracy możesz rozpocząć pracę z nowym pracownikiem nawet z dnia na dzień. Naszym zadaniem jest zrekrutowanie odpowiednich kandydatów, a nawet całego zespołu do Twojego projektu. Odpowiadamy za wszelkie formalności od rekrutacji po finalne zatrudnienie pracownika w dowolnie wybranej przez Ciebie formie.

Train and Hire

Innowacyjne, jedyne rozwiązanie na rynku pozwalające na zatrudnienie pracowników przeszkolonych przez specjalistów Persooa, w zakresie Twoich oczekiwań. Zatrudniasz osobę, z którą podzieliliśmy się swoim know-how jak i najlepszymi praktykami rynkowymi. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zaproponujemy wypracowane przez nasz zespół rozwiązania pasujące do Twojego projektu.

Rekrutacja

Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze e-commerce. Poprzez nasze długoletnie doświadczenie w obszarze HR zapewniamy przejrzysty proces rekrutacji, dostosowany do Twoich potrzeb.

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Zbudujemy i opracujemy dla Ciebie spersonalizowany proces rekrutacji W ramach usługi RPO oferujemy wynajęcie rekrutera na wyłączność, który staje się częścią Twojego zespołu. Ekspert HR realizuje cały proces rekrutacji pod Twoją marką ze wsparciem doświadczonego Team Leadera rekrutacji Persooa.

Jak działamy? ⚙️

Wiemy jak cenny jest Twój czas! Każdy model naszej oferty opiera się na czytelnym procesie współpracy:

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę