myTraining

Usługi konsultingowe i dedykowane szkolenia w obszarze nowoczesnych technologii marketingowych

// Szkolimy

Bogata oferta szkoleniowa Persooa

Jako specjaliści w branży e-commerce i marketing automation posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Z tego względu utworzyliśmy ofertę szkoleniową, aby móc dzielić się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Znajomość technologii marketingowej to pożądana umiejętność na rynku pracy, ale jest ona również przydatna właścicielom własnych biznesów e-commerce i nie tylko. Doświadczenie zespołu i znajomość technologii pozwalają nam zaoferować szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb.

Szkolenia z wieloletnimi specjalistami z branży

Wiedza teoretyczna oraz ćwiczenia praktyczne

Możliwość dopasowania programu do potrzeb Twojej firmy

Usługi konsultingowe

Jaka jest twoja wizja przyszłości? Opracowałeś już plan, który poprowadzi cię do sukcesu? Z nami to proste!

Pomożemy ci:

  • zdefiniować biznesowe potrzeby na bazie best practice dla Twojej branży;
  • opracować strategię wdrożenia i modernizacji technologii;
  • zdefiniować efektywne podejście do wykorzystania danych oraz AI;
  • ocenić potrzeby organizacyjne i kompetencyjne;
  • zarządzić zmianą;

Co oferujemy?

Marketing Automation 2.0

Jest to szkolenie łączące w sobie elementy automatyzacji marketingu, personalizacji, zaawansowanej analityki oraz wykorzystania insightów do przełożenia na konkretne działania. Zawiera ono w sobie wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. W przypadku dedykowanych szkoleń dla zespołów, przygotowujemy program szkolenia zgodnie z potrzebami technologicznymi firmy.

Szkolenie z Google Analytics

Umiejętne korzystanie z Google Analytics stanowi podstawę większości działań marketingowych. Już 1 lipca 2023 roku zacznie obowiązywać jego nowa wersja. Szkolenie pozwoli Ci dowiedzieć się czym jest Google Analytics 4, jakie ma funkcje oraz jak z nich skutecznie korzystać.


Szkolenia i certyfikacje SAS

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360 to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania omnichanelowym marketingiem z użyciem najlepszej analityki dzięki platformie SAS Viya. Oferujemy pełen zakres szkoleń z rozwiązań Customer Intelligence oraz Analityki na platformie Viya. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze platformy SAS, którym podzielą się podczas szkolenia.

Szkolenia i certyfikaty Synerise

Platforma Synerise ma opinię jednego z najbardziej perspektywicznych podmiotów technologicznych w Polsce, a nawet w całej Europie. Znajomość funkcji, jakie daje rozwiązanie Synerise daje możliwość skutecznej poprawy wyników biznesowych. Podczas szkolenia przedstawiona zostanie wiedza teoretyczna, ale także zaprezentujemy umiejętności praktyczne. Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz niezbędne certyfikaty Synerise.

Opinie o szkoleniach 🏆

Nie wiedzieliśmy, od czego zacząć z marketing automation. Słyszeliśmy, że to wartościowe narzędzie, ale nie byliśmy pewni, jak go używać i co może dla nas zrobić.

Po udziale w warsztatach "Marketing Automation 2.0" mamy teraz jasny plan działania i lepsze zrozumienie, jak marketing automation może pomóc w rozwoju naszego biznesu. Nasz zespół poznał najnowsze trendy i narzędzia w marketingu opartym na danych i wyszedł z kompleksowym planem rozwoju dostosowanym specjalnie do naszych potrzeb.

Patrycja z Kontigo

Nie byliśmy pewni, jak zacząć naszą strategię marketing automation. Po udziale w warsztatach "Marketing Automation 2.0" doskonale wiemy, co jest możliwe i jak to osiągnąć w naszej branży.

Warsztat "Marketing Automation 2.0" był dla nas bardzo cenny. Persooa wprowadziła nas w świat nowoczesnego data-driven marketingu i pomogła stworzyć strategiczny plan rozwoju dopasowany do naszych potrzeb i specyfiki branży. Dużym atutem były sesje demo, które w przyjazny sposób pokazały nam możliwości dostępnych na rynku narzędzi z praktycznej perspektywy.

Maciej z Link4

Mieliśmy ostatnio przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Marketing Automation 2.0" prowadzonych przez Persooa. Zostały one zaprojektowane tak, aby pomóc firmom w zdobyciu wiedzy na temat nowoczesnego marketingu opartego na danych i stworzeniu strategicznego planu rozwoju, który pasuje do ich potrzeb i specyfiki branży. Warsztaty były bardzo kompleksowe, obejmowały szeroki zakres tematów związanych z data-driven marketingiem. Doceniliśmy to, że tematy były przedstawione w sposób łatwy do zrozumienia. Ze szkolenia wyszliśmy z poczuciem, że mamy teraz solidne podstawy do wdrożenia i wykorzystania automatyzacji w naszej firmie

Katarzyna z UPC

Jeśli rozważasz udział w warsztatach "Marketing Automation 2.0", to gorąco polecamy. Zespół Persooa jest niezwykle kompetentny i doświadczony, a do tego doskonale radzi sobie z wyjaśnianiem skomplikowanych koncepcji osobom niebędącym ekspertami.

Wyszliśmy z warsztatów zainspirowani i wyposażeni w narzędzia i wiedzę niezbędną do przeniesienia naszych działań marketingowych opartych na danych na wyższy poziom. Dziękujemy, Persooa!

Adrianna z T-Mobile

Warsztaty "Marketing Automation 2.0" były dla nas bardzo cenne. Persooa współpracowała z nami, aby wprowadzić nas w świat nowoczesnego marketingu, opartego na danych oraz aby pomóc nam stworzyć strategiczny plan rozwoju, który odpowiadałby naszym potrzebom i specyfice branży. Tematyka warsztatów obejmowała przegląd zasad automatyzacji marketingu, rodzaje oprogramowania do automatyzacji dostępne na rynku, przypadki użycia dla każdego rodzaju oraz wprowadzenie do podejścia Persooa do automatyzacji marketingu. Ponadto mieliśmy okazję zapoznać się z narzędziami takimi jak SAS, Synerise, itp. oraz poznać ich funkcje z perspektywy użytkownika.

Bartosz z Yes2Move

Klienci 🤝

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę