Demo Marketing Automation 2.0

Zainspiruj się możliwościami nowoczesnych rozwiązań wspieranych AI dla e-commerce

Odtwórz wideo
Umów się na jedyne na rynku demo dla eCommerce

Persooa Shop to w pełni funkcjonalny sklep e-commerce stworzony przez Persooa w celu demonstracji możliwości narzędzi Marketing Automation 2.0 w którym zaimplementowano praktyczne, autorskie scenariusze wraz z pełną integracją z Google Analytics 4, social media, Google Ads, e-mail oraz SMS.

  • personalizacja 1:1 z wykorzystaniem AI,
  • program lojalnościowy Persooa “myRewards” dla e-commerce,
  • profil 360 w Customer Data Platform
  • Integracja z AdForm
  • Analityka AI tj. predykcje i wykorzystanie ich w kampaniach
  • + 100 dodatkowych możliwości
Osiągnij ROI w 90 dni, zobacz najciekawsze funkcjonalności i scenariusze 🛠
Dziesiątki przykładów ścieżek klienta sklepu e-commerce z zastosowaniem możliwości Marketing Automation 2.0 (w tym m.in. personalizacja czy rekomendacje w czasie rzeczywistym) wraz z symultanicznym demo narzędzia.
Demonstracja możliwości obszaru Customer Data Platform do budowania widoku klienta 360 wraz z dziesiątkami scenariuszy użycia profilu klienta i analityki do zwiększania przychodów i retencji.

Gotowe scenariusze automatyzacji, wykorzystujące personalizację AI we wszystkich kanałach. Prezentacja możliwości wyszukiwarki AI.

Zaawansowana analityka i raportowanie w Google Analytics poprzez kompleksową integrację omnichannel tj. kampanii performance, on-site, email, offline w celu monitorowania wszystkich działań wpływających na konwersję w jednym miejscu. 

Play Video

Zainspiruj się przykładami, które możesz wdrożyć dzięki Marketing Automation 2.0

Skontaktuj się z Persooa 📇

Kacper Chodak

Business Development Manager