Rozwiązania analityczne Google

Strategia, wdrożenie, obsługa i szkolenia w zakresie Google Analytics 4

// Google analytics

Analityka Google

Analityka internetowa powinna stanowić podstawę wszystkich działań marketingowych. Po jej odpowiednim wdrożeniu na stronie, możesz zbierać i analizować dane dotyczące ruchu i zachowania użytkowników. Analizuj, wyciągaj wnioski i poprawiaj konwersję na swojej stronie! Jeżeli nie wiesz jak zacząć gromadzić dane i z nich korzystać, to dobrze trafiłeś. W Persooa oferujemy rozwiązania z zakresu analityki internetowej – zarówno wdrożeń jak i szkoleń dla zespołu w Twojej firmie.

Rozwiązania Persooa w zakresie analityki internetowej

Wdrożenie Google Analytics 4

Od lipca 2023 zacznie obowiązywać Google Analytics 4 i zastąpi starszą wersję narzędzia. Migracja danych nie będzie możliwa, dlatego musisz wdrożyć to narzędzie jak najszybciej. Persooa może Ci w tym pomóc!

Szkolenie z Google Analytics

Google Analytics 4 to istotne narzędzie dla każdego
e-commerce. Pozwala zdobyć wiele cennych i jakościowych informacji o użytkownikach. Przyjdź na nasze szkolenie z Google Analytics 4, aby zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie wykorzystać to narzędzie.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązań analityki internetowej Persooa?

Poprawiamy wyniki biznesowe

Oferowane przez nas wdrożenie narzędzi analitycznych bądź szkolenie niesie za sobą szereg korzyści. Kluczem do zwiększenia wyników biznesowych jest umiejętne zbieranie i wykorzystanie danych dotyczących ruchu na stronie. Możemy więc wdrożyć odpowiednie narzędzia lub nauczyć tego Twój zespół.

Wyróżnia nas zaangażowanie i kreatywność

Każdy sklep czy strona internetowa jest inna, wyjątkowa i potrzebuje indywidualnego podejścia. Program szkolenia ustalamy zgodnie z potrzebami danego biznesu, aby było ono jak najbardziej przydatne.

Mamy duże doświadczenie
i aktualną wiedzę

Google Analytics 4 to nowe narzędzie, ale zdążyliśmy je doskonale poznać. Poszerzamy swoje kompetencje aby oferować usługi na najwyższym poziomie.

Proces współpracy w zakresie wdrożenia lub szkolenia z Analityki Google

Każdą współpracę przeprowadzamy w oparciu o szczegółowe ustalenia z klientem, aby przebiegała ona sprawnie, bezproblemowo i odpowiadała na potrzeby. Jest to szczególnie istotne w kontekście oferty dotyczącej Google Analytics 4, ponieważ każde wdrożenie i każdy raport muszą być dopasowane do konkretnego biznesu – jego celów, wartościowych zdarzeń, konwersji i interesujących statystyk.

Proces współpracy w zakresie wdrożenia lub szkolenia z Analityki Google

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę