Rozwiązania analityczne Google

Strategia, wdrożenie, obsługa i szkolenia w zakresie Google Analytics 4

// Google analytics

Analityka Google

Analityka internetowa powinna stanowić podstawę wszystkich działań marketingowych. Po jej odpowiednim wdrożeniu na stronie, możesz zbierać i analizować dane dotyczące ruchu i zachowania użytkowników.
Analizuj, wyciągaj wnioski i poprawiaj konwersję na swojej stronie!

Jeżeli nie wiesz jak zacząć gromadzić dane i z nich korzystać, to dobrze trafiłeś. W Persooa oferujemy rozwiązania z zakresu analityki internetowej – zarówno wdrożeń jak i szkoleń dla zespołu w Twojej firmie.

W czym może pomóc Ci Persooa?

Wdrożenie Google Analytics 4

Od lipca 2023 zacznie obowiązywać Google Analytics 4 i zastąpi starszą wersję narzędzia. Migracja danych nie będzie możliwa, dlatego musisz wdrożyć to narzędzie jak najszybciej. Persooa może Ci w tym pomóc!

Szkolenie z Google Analytics

Google Analytics 4 to istotne narzędzie dla każdego
e-commerce. Pozwala zdobyć wiele cennych i jakościowych informacji o użytkownikach. Przyjdź na nasze szkolenie z Google Analytics 4, aby zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie wykorzystać to narzędzie.

Dlaczego warto?

Poprawiamy wyniki biznesowe

Oferowane przez nas wdrożenie narzędzi analitycznych bądź szkolenie niesie za sobą szereg korzyści. Kluczem do zwiększenia wyników biznesowych jest umiejętne zbieranie i wykorzystanie danych dotyczących ruchu na stronie. Możemy więc wdrożyć odpowiednie narzędzia lub nauczyć tego Twój zespół.

Wyróżnia nas zaangażowanie i kreatywność

Każdy sklep czy strona internetowa jest inna, wyjątkowa i potrzebuje indywidualnego podejścia. Program szkolenia ustalamy zgodnie z potrzebami danego biznesu, aby było ono jak najbardziej przydatne.

Mamy duże doświadczenie
i aktualną wiedzę

Google Analytics 4 to nowe narzędzie, ale zdążyliśmy je doskonale poznać. Poszerzamy swoje kompetencje aby oferować usługi na najwyższym poziomie.

Proces współpracy

Każdą współpracę przeprowadzamy w oparciu o szczegółowe ustalenia z klientem, aby przebiegała ona sprawnie, bezproblemowo i odpowiadała na potrzeby. Jest to szczególnie istotne w kontekście oferty dotyczącej Google Analytics 4, ponieważ każde wdrożenie i każdy raport muszą być dopasowane do konkretnego biznesu – jego celów, wartościowych zdarzeń, konwersji i interesujących statystyk.

Porozmawiaj z Remim 📇

Remi Wojtczak

Chief Sales Officer