Skip to content
Persooa_1280x720_1@2x

SAS Software

SAS Marketing Automation to oprogramowanie pozwalające w pełni zautomatyzować działania marketingowe w Twojej witrynie. Więcej kampanii. Lepsze wyniki. Lepszy zwrot z inwestycji.

Wdrożenie SAS - oprogramowania dla Twojego biznesu

Oferujemy trzy rodzaje usług, które można dostosować do celów Twojej firmy, dzięki czemu możemy pomóc Ci lepiej się rozwijać dzięki technologii SAS.

basic BASIC Zakup i onboarding - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start.  
smart Smart Wdrożenie - zapewnie szybkiego startu w pierwszych 3 miesiącach. Najlepsze gotowe scenariusze Persooa dopasowane do Twojej branży, które pomogą zrealizować oczekiwane KPI.  
pro Profesional Pełen zakres szkoleń, doradztwa, usług marketingowo-analitycznych, technicznych, dzięki którym możesz zmaksymalizować swoje wyniki dzięki SAS i wykorzystać potencjał AI.  
headway-5QgIuuBxKwM-unsplash

"SAS oferuje szeroki wachlarz możliwości, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. SAS zaspokaja dwie bardzo różne grupy dzięki dwóm uzupełniającym się ofertom. Po pierwsze, zapewnia potężne możliwości dla marketerów i innych użytkowników biznesowych w ramach oferty Customer Intelligence 360. Po drugie użytkownikom analitycznym, którzy chcą tworzyć niestandardowe modele i raporty w ramach oferty SAS Viya"

Michał Pieprzny | CEO SAS Polska

Informacje

O oprogramowaniu SAS Marketing Automation

 • Ponad 80 tysięcy klientów w 150 krajach, w tym 94 firmy z Fortune Global 100
 • 43 lata doświadczenia w obszarze analityki na świecie, od 27 lat w Polsce
 • Ponad 31% udziału światowego rynku zaawansowanej analityki (Business Intelligence, Zarządzanie Danymi, Zarządzanie Kampaniami)

SAS Software Marketing i Anallityka

Doświadczony zespół i autorskie podejście Persooa do wykorzystania technologii SAS pozwala na optymalne czasowo i budżetowo budowanie najlepszego doświadczenia klienta korzystając z:

 • SAS Marketing Automation: 
  • SAS Customer Intelligence 360: Engage
  • SAS Customer Intelligence 360: Discover
  • SAS Customer Intelligence 360: Plan
 • Platforma Analityczna: SAS Viya
SAS Software - Marketing i Analityka

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360: Engage

Dotrzyj do właściwej grupy odbiorców na właściwych urządzeniach dzięki możliwościom marketingu omnichannel
SAS Customer Intelligence 360 software

Twórz kampanie marketingowe omnichannel szybko i łatwo

Bez względu na wielkość operacji marketingowych, potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci dostarczanie klientom odpowiednich, satysfakcjonujących ofert zawsze i wszędzie - za pośrednictwem www, mail, sms, app mobilnej, social media, itp. Dzięki SAS 360 Engage zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi mogą konfigurować, automatyzować i śledzić działania w powtarzalny sposób z jednego centrum marketingu omnichannel. Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala łatwo definiować segmenty docelowe, ustalać priorytety, przypisywać wiadomości, orkiestrować harmonogramy, automatycznie realizować kampanie i analizować wyniki marketingowe z większą wydajnością i skutecznością.

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360
SAS Customer Intelligence 360 software

Usprawnij testowanie i targetowanie i uzyskaj wyższe wskaźniki odpowiedzi.

Niezrównane możliwości analityczne pomagają przekształcić wiedzę o kliencie w dedykowane segmenty. Wbudowana sztuczna inteligencja zapewniają lepszą analizę klientów i ich segmenty, a te spostrzeżenia są wykorzystywane do dostosowania taktyk marketingowych w celu uzyskania jak najlepszych wyników - od tworzenia idealnych ofert asortymentowych, przez optymalizację strategii stron internetowych w celu zwiększenia konwersji, po określenie najlepszego momentu na podjęcie działań follow-up lub retargetingowych i wiele innych.

Oprogramowanie SAS testowanie i targetowanie
SAS Customer Intelligence 360 software

Uzyskaj szybszy zwrot z inwestycji

SAS 360 Engage zapewnia wszystkie funkcje marketingu wielokanałowego, których potrzebujesz w jednym centrum marketingowym. Ponieważ SAS 360 Engage to oferta SaaS, zawsze będziesz pracować z najnowocześniejszą, innowacyjną technologią marketingu wielokanałowego - i wyprzedzisz konkurencję. Rozwiązanie jest często aktualizowane o nowe funkcje, zazwyczaj raz w miesiącu. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć najnowocześniejsze rozwiązanie, bez kosztownych i czasochłonnych aktualizacji.

SAS® Marketing Automation software

SAS Customer Intelligence 360 software: Discover

Odkrywanie i analiza zachowaniach użytkowników  w całym cyfrowym doświadczeniu klienta Twojej marki
SAS 360 Discover software

Zbuduj jednolity obraz swoich klientów.

SAS 360 Discover zapewnia model danych dotyczących doświadczeń klientów, który można zintegrować z dowolnymi danymi digital oraz Twojego CRM. Łącząc źródła danych, SAS zapewnia hybrydowy widok marketingowy klienta, wspierając raportowanie, analitykę, modelowanie, zarządzanie kampaniami, next best action, segmentację, atrybucję i personalizację.

SAS 360 software Data model
SAS 360 Discover software

Zmień proste raportowanie na prawdziwą analitykę danych .

Kompleksowe zarządzanie danymi, wizualizacja, eksploracja danych i funkcje uczenia maszynowego są dostępne dla użytkowników bez konieczności kodowania. Wzmocnij kompetencje Twojego zespołu na wszystkich poziomach aby zmaksymalizować potencjał danych.

Oprogramowanie SAS 360 kompleksowe raporty analityczne
SAS 360 Discover software

Wprowadź AI do wzbogacenia doświadczeń klienta

Na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych klienci dostarczają wielu informacji, które ujawniają ich plany zakupowe, istotne zmiany w życiu oraz inne informacje, które często nie są przekazywane marketerom odpowiedzialnym za personalizację ich podróży. Przechwycenie danych cyfrowych i zintegrowanie jej z modelami analitycznymi pozwala na uzyskanie użytecznego scoringu dla segmentacji, skłonności, oraz rekomendacji które mogę być używane w kampaniach.

Oprogramowanie SAS 360 automatyzacja marketingu

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360: Plan

Centralne zarządzanie, integracja i usprawnienie całego planowania marketingowego.
Oprogramowanie SAS 360 Plan

Usprawnij i planuj swoje działania marketingowe.

Zintegruj i zarządzaj wszystkimi procesami marketingowymi w swojej firmie, aby uzyskać większą spójność, wydajność i skuteczność - od opracowywania i planowania strategii marketingowej po tworzenie treści, realizację kampanii i analizę po zakończeniu kampanii.

Oprogramowanie SAS 360 kalendarz działań marketingowych
Oprogramowanie SAS 360 Plan

Poznaj zwrot z inwestycji marketingowych.

Uzyskaj pełny wgląd w koszty, przekroczenia i wydajność za pomocą kalendarzy oraz interfejsowi użytkownika i raportowaniu kontekstowemu per kampania / reklama/ zdarzenie.

Oprogramowanie SAS 360 Plan ROI
Oprogramowanie SAS 360 Plan

Zautomatyzuj i przyspiesz obieg dokumentów marketingowych w całej organizacji.

Szybsze wprowadzanie kampanii na rynek poprzez skupienie ludzi i zasobów wokół wspólnej infrastruktury marketingowej, dzięki czemu będą oni spędzać mniej czasu na zarządzaniu komunikacją między różnymi działami i funkcjami, a więcej na optymalnych działaniach związanych z kampaniami.

Oprogramowanie SAS 360 system obiegu dokumentów

Zwiększ możliwości swojego Marketingu dzięki SAS Viya❗

Najbardziej kompleksowa Platforma Analityczna dla każdej firmy dostępna w chmurze oraz on-prem.

Ceny i zakres naszych usług

BASIC

Zakup i onboarding - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych na bzie tzw. data-tracking. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start. 0 PLN

SMART

Wdrożenie - zapewnie szybkiego startu w pierwszych 3 miesiącach. Zaproponujemy najlepsze gotowe scenariusze Persooa dopasowane do Twojej branży, które pomogą zrealizować oczekiwane rezultaty. od 149 PLN/h

ZRÓB PIERWSZY KROK DO TWORZENIA NIESAMOWITYCH DOŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW

Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez spersonalizowaną demonstrację, która pokaże Ci, możliwości oferuje SAS Customer Intelligence 360 oraz SAS Viya.

Umów spotkanie