SAS

SAS & Persooa

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360 to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania omnichanelowym marketingiem z użyciem najlepszej analityki dzięki platformie SAS Viya. Persooa jest kluczowym partnerem SAS, skutecznie wdrażamy kompleksowe platformy analityczne w chmurze. Doświadczenie w pracy i setki wdrożeń pozwalają nam dobrać odpowiednią strategię biznesową i wykorzystać SAS software w Twoim biznesie.

wdrożenie oprogramowania SAS software
Persooa wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy z wieloma klientami pozwala nam dobrać odpowiednią strategię biznesową i wykorzystać oprogramowanie SAS w Twoim biznesie.

Jak to działa? ⚙️

Oprogramowanie SAS zbiera i gromadzi dane o klientach we wszystkich kanałach, zarówno online, jak i offline. Następnie wykorzystuje te dane do planowania i automatyzacji procesów marketingowych oraz personalizacji kanałów digital. Jest to prawdziwe centrum marketingu wielokanałowego, dzięki któremu poprawisz wyniki biznesowe.

Z rozwiązań SAS korzysta ponad 80 tysięcy klientów w 150 krajach na całym świecie. Od 43 lat globalnie a od 27 lat w
Polsce SAS buduje swoją pozycję globalnego lidera rozwiązań Customer Intelligence & Analytics.

„SAS oferuje szeroki wachlarz możliwości, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. SAS zaspokaja potrzeby bardzo różnych grup odbiorców, dzięki dwóm uzupełniającym się ofertom. Po pierwsze, zapewnia potężne możliwości dla marketerów i innych użytkowników biznesowych w ramach oferty Customer Intelligence 360. Po drugie użytkownikom analitycznym, którzy chcą tworzyć niestandardowe modele i raporty w ramach oferty SAS Viya”

Michał Pieprzny

CEO SAS Polska

Wyróżnienia SAS 🏆

SAS jest jedynym dostawcą, który uzyskał pozycję lidera we wszystkich ocenach Forrester dotyczących CCCM od czasu inauguracyjnego raportu The Forrester Wave w 2008 roku.

Gartner Magic Quadrant for Multichannel Marketing Hubs

SAS został liderem zestawienia “Gartner Magic Quadrant for Multichannel Marketing Hubs 2021” w uznaniu za oferowanie kompletnej wizji i zdolności do realizacji wszystko, czego potrzebuje firma, aby zarządzać customer journeys.

Klienci SAS 🤝

Czym wyróżnia się oprogramowanie SAS CI 360?

Centrum marketingu
wielokanałowego

Oprogramowanie SAS umożliwia zarządzanie kampaniami bezpośrednimi, jak i cyfrowymi z jednego miejsca. Łączy dane behawioralne z kanałów online i offline, kreując pełen obraz klienta.

Innowacyjne działania
marketingowe

Aby uzyskać lepszą skuteczność, SAS software pozwala na zintegrowanie i zarządzanie procesami marketingowymi z jednego miejsca, tj. planowanie strategii, realizację kampanii i analizowanie wyników.

Zaawansowana
analityka

Skuteczna analiza i zarządzanie danymi pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie możliwości jakie daje oprogramowanie SAS.Widok klienta 360º

Oprogramowanie SAS Customer Inteligence 360 zbiera informacje o kliencie ze strony internetowej i aplikacji mobilnej, a następnie łączy je z danymi zebranymi offline, co umożliwia stworzenie pełnego obrazu klienta.

Analiza w czasie
rzeczywistym

SAS korzysta z danych uzyskanych w czasie rzeczywistym, a także zaawansowanej analityki, aby przedstawić klientowi spersonalizowaną ofertę w odpowiednim miejscu i czasie.

Jakie możliwości daje oprogramowanie
SAS Customer Intelligence 360?

Doświadczony zespół Persooa w pełni wykorzystuje możliwości, jakie daje SAS, wdrażając:

 • SAS 360 Discover
 • SAS 360 Plan
 • SAS 360 Engage Digital
 • SAS 360 Engage Direct
 • SAS Viya
oprogramowanie SAS Customer Intelligence
sas software widok narzędzia

SAS 360 Discover

Jednym z komponentów oprogramowania SAS CI 360 jest SAS 360 Discover, który służy do gromadzenia danych w modelu omnichannel. Dzięki niemu możesz zbierać bardziej szczegółowe dane, zarówno te z kanałów internetowych i mobilnych, jak i offline.

 • Integracja danych online i offline
 • Samoobsługowa analiza danych
 • Raportowanie i wizualizacja
 • Mapowanie tożsamości

SAS 360 Plan

Za intuicyjne zarządzanie wszystkimi procesami marketingowymi w ramach platformy odpowiada SAS 360 Plan. Jego rolą jest przyspieszenie, automatyzacja i usprawnienie wszystkich zadań związanych z planowaniem marketingowym. SAS 360 Plan wykonuje działania od planowania strategicznego i budżetowania, aż po zarządzanie zasobami marketingowymi i ich analizę.

 • Planowanie strategiczne
 • Zarządzanie harmonogramem, budżetem i zasobami cyfrowymi
 • Budowanie planów ofert i komunikacji
 • Workflow management
oprogramowanie sas 360 widok narzędzia
sas software oprogramowanie dla biznesu

SAS 360 Engage Digital

Platforma CI 360 posiada także moduł Engage Digital – to on odpowiada za personalizację kanałów digital, zarządzanie kreacjami i komunikatami. Dzięki Engage Digital 360 możesz także targetować reklamy w oparciu o dane real-time.

 • Zarządzanie customer journey
 • Komunikacja w modelu omnichannel – online i offline, kanałach własnych i mediach płatnych
 • Pomiar skuteczności realizowanych działań
 • Testy A/B/x i testy A/B

SAS 360 Engage Direct

Ten moduł z kolei umożliwia tworzenie segmentów i prowadzenie kampanii w trybie batch. Engage Direct angażuje klientów w kanałach bezpośrednich, co usprawnia ich pozyskiwanie, a także zwiększa ich lojalność. Stosuje także zaawansowaną analitykę, co pomaga w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

 • Rozbudowana segmentacja
 • Automatyzacja segmentacji klientów
 • Zdobywanie klientów
 • Zaawansowana analityka
oprogramowanie sas engage direct
Interfejs SAS software Marketing Automation​

SAS Viya

Platforma SAS Viya usprawnia wykonywanie wszystkich zadań analitycznych – począwszy od eksploracji danych, aż po wykorzystywanie zaawansowanych metod statystycznych, data mining, data science, prognozowanie oraz zarządzanie wieloma modelami w środowisku produkcyjnym.

 • Modelowanie analityczne
 • Eksploracja danych
 • Raportowanie wyników

SAS Customer Intelligence & Analytics - Integracje

FAQ

SAS to oprogramowanie do analizy statystycznej, które jest używane do zarządzania danymi, zaawansowanej analityki, analiz wielowariantowych oraz analityki predykcyjnej.
Oprogramowanie to może być wykorzystywane do różnych celów, takich jak badania marketingowe, analiza trendów sprzedaży, segmentacja klientów. Program SAS wspiera działania marketingowe w omichanelowym kanale dystrybucji umożliwiając planowanie, optymalizację i personalizację przekazu marketingowego.
SAS Customer Intelligence 360 jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto potrzebuje analizować dane. Narzędzie to jest również wsparciem w planowaniu strategii sprzedaży i kampanii marketingowych opartych na personalizacji.

Skontaktuj się z Arkiem 📇

Arkadiusz Seredyn

Chief Executive Officer