Kompleksowe wdrożenia rozwiązań SAS 360 oraz SAS Viya

SAS & Persooa

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360 to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania omnichanelowym marketingiem z użyciem najlepszej analityki dzięki platformie SAS Viya. Persooa jest kluczowym partnerem SAS, skutecznie wdrażamy kompleksowe platformy analityczne w chmurze. Doświadczenie w pracy i setki wdrożeń pozwalają nam dobrać odpowiednią strategię biznesową i wykorzystać SAS software w Twoim biznesie.

wdrozenie-sas_sas
Persooa wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy z wieloma klientami pozwala nam dobrać odpowiednią strategię biznesową i wykorzystać oprogramowanie SAS w Twoim biznesie.

Jak to działa? ⚙️

Oprogramowanie SAS zbiera i gromadzi dane o klientach we wszystkich kanałach, zarówno online, jak i offline. Następnie wykorzystuje te dane do planowania i automatyzacji procesów marketingowych oraz personalizacji kanałów digital. Jest to prawdziwe centrum marketingu wielokanałowego, dzięki któremu poprawisz wyniki biznesowe.

Z rozwiązań SAS korzysta ponad 80 tysięcy klientów w 150 krajach na całym świecie. Od 43 lat globalnie a od 27 lat w
Polsce SAS buduje swoją pozycję globalnego lidera rozwiązań Customer Intelligence & Analytics.

„SAS oferuje szeroki wachlarz możliwości, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. SAS zaspokaja potrzeby bardzo różnych grup odbiorców, dzięki dwóm uzupełniającym się ofertom. Po pierwsze, zapewnia potężne możliwości dla marketerów i innych użytkowników biznesowych w ramach oferty Customer Intelligence 360. Po drugie użytkownikom analitycznym, którzy chcą tworzyć niestandardowe modele i raporty w ramach oferty SAS Viya”

Michał Pieprzny

CEO SAS Polska

Wyróżnienia SAS 🏆

SAS jest jedynym dostawcą, który uzyskał pozycję lidera we wszystkich ocenach Forrester dotyczących CCCM od czasu inauguracyjnego raportu The Forrester Wave w 2008 roku.

Gartner Magic Quadrant for Multichannel Marketing Hubs

SAS został liderem zestawienia “Gartner Magic Quadrant for Multichannel Marketing Hubs 2021” w uznaniu za oferowanie kompletnej wizji i zdolności do realizacji wszystko, czego potrzebuje firma, aby zarządzać customer journeys.

Klienci SAS 🤝

Czym wyróżnia się oprogramowanie SAS CI 360?

Centrum marketingu
wielokanałowego

Oprogramowanie SAS umożliwia zarządzanie kampaniami bezpośrednimi, jak i cyfrowymi z jednego miejsca. Łączy dane behawioralne z kanałów online i offline, kreując pełen obraz klienta.

Innowacyjne działania
marketingowe

Aby uzyskać lepszą skuteczność, SAS software pozwala na zintegrowanie i zarządzanie procesami marketingowymi z jednego miejsca, tj. planowanie strategii, realizację kampanii i analizowanie wyników.

Zaawansowana
analityka

Skuteczna analiza i zarządzanie danymi pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie możliwości jakie daje oprogramowanie SAS.Widok klienta 360º

Oprogramowanie SAS Customer Inteligence 360 zbiera informacje o kliencie ze strony internetowej i aplikacji mobilnej, a następnie łączy je z danymi zebranymi offline, co umożliwia stworzenie pełnego obrazu klienta.

Analiza w czasie
rzeczywistym

SAS korzysta z danych uzyskanych w czasie rzeczywistym, a także zaawansowanej analityki, aby przedstawić klientowi spersonalizowaną ofertę w odpowiednim miejscu i czasie.

Jakie możliwości daje oprogramowanie
SAS Customer Intelligence 360?

Doświadczony zespół Persooa w pełni wykorzystuje możliwości, jakie daje SAS, wdrażając:

 • SAS 360 Discover
 • SAS 360 Plan
 • SAS 360 Engage Digital
 • SAS 360 Engage Direct
 • SAS Viya
oprogramowanie SAS Customer Intelligence
sas software widok narzędzia

SAS 360 Discover

Jednym z komponentów oprogramowania SAS CI 360 jest SAS 360 Discover, który służy do gromadzenia danych w modelu omnichannel. Dzięki niemu możesz zbierać bardziej szczegółowe dane, zarówno te z kanałów internetowych i mobilnych, jak i offline.

 • Integracja danych online i offline
 • Samoobsługowa analiza danych
 • Raportowanie i wizualizacja
 • Mapowanie tożsamości

SAS 360 Plan

Za intuicyjne zarządzanie wszystkimi procesami marketingowymi w ramach platformy odpowiada SAS 360 Plan. Jego rolą jest przyspieszenie, automatyzacja i usprawnienie wszystkich zadań związanych z planowaniem marketingowym. SAS 360 Plan wykonuje działania od planowania strategicznego i budżetowania, aż po zarządzanie zasobami marketingowymi i ich analizę.

 • Planowanie strategiczne
 • Zarządzanie harmonogramem, budżetem i zasobami cyfrowymi
 • Budowanie planów ofert i komunikacji
 • Workflow management
oprogramowanie sas 360 widok narzędzia
sas software oprogramowanie dla biznesu

SAS 360 Engage Digital

Platforma CI 360 posiada także moduł Engage Digital – to on odpowiada za personalizację kanałów digital, zarządzanie kreacjami i komunikatami. Dzięki Engage Digital 360 możesz także targetować reklamy w oparciu o dane real-time.

 • Zarządzanie customer journey
 • Komunikacja w modelu omnichannel – online i offline, kanałach własnych i mediach płatnych
 • Pomiar skuteczności realizowanych działań
 • Testy A/B/x i testy A/B

SAS 360 Engage Direct

Ten moduł z kolei umożliwia tworzenie segmentów i prowadzenie kampanii w trybie batch. Engage Direct angażuje klientów w kanałach bezpośrednich, co usprawnia ich pozyskiwanie, a także zwiększa ich lojalność. Stosuje także zaawansowaną analitykę, co pomaga w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

 • Rozbudowana segmentacja
 • Automatyzacja segmentacji klientów
 • Zdobywanie klientów
 • Zaawansowana analityka
oprogramowanie sas engage direct
Interfejs SAS software Marketing Automation​

SAS Viya

Platforma SAS Viya usprawnia wykonywanie wszystkich zadań analitycznych – począwszy od eksploracji danych, aż po wykorzystywanie zaawansowanych metod statystycznych, data mining, data science, prognozowanie oraz zarządzanie wieloma modelami w środowisku produkcyjnym.

 • Modelowanie analityczne
 • Eksploracja danych
 • Raportowanie wyników

SAS Customer Intelligence & Analytics - Integracje

FAQ

SAS to jedna z najlepszych na świecie platform technologicznych w obszarze zarządzania wartością klienta, komunikacji z klientwm przy wykorzystaniu zaawansowanej analityki predykcyjnej. 

Oprogramowanie to może być wykorzystywane do różnych celów, takich jak kompleksowy camping management badania marketingowe oraz platforma do raportowania i zaawansowanej analityki w celu wykorzystania jej do personalizacji,  segmentacji itp.

SAS Customer Intelligence 360 jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto potrzebuje kompleksowego rozwiązania z obszaru zarządzania kamapaniami i crm’u analitycznego Rozwiązanie SAS 360 jest w kwadrancie liderów w obszarze wielokanałowych systemów do realizacji kampanii marketingowych oraz analityki. 

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę