SAS

Wdrożenie SAS - oprogramowania dla Twojego biznesu

Persooa & SAS

Wdrażamy kompleksowe platformy analityczne w chmurze. Jesteśmy kluczowym partnerem w obszarze rozwiązań z zakresu zarządzania kampaniami oraz analityki klienckie:

 • SAS Customer Intelligence 360
 • SAS Viya (chmura analityczna)
 • SAS Match (optymalizacja digital marketingu)
Persooa wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy z wieloma klientami pozwala nam dobrać odpowiednią strategię biznesową i wykorzystać SAS w Twoim biznesie.

Technologia

Wieloletnie doświadczenie zespołu Persooa pozwoli na dobranie najbardziej optymalnej architektury i procesu wdrożenia.

Dlaczego warto wdrożyć SAS

 • Ponad 80 tysięcy klientów w 150 krajach, w tym 94 firmy z Fortune Global 100
 • 43 lata doświadczenia w obszarze analityki na świecie, od 27 lat w Polsce
 • Ponad 31% udziału światowego rynku zaawansowanej analityki (Business Intelligence, Zarządzanie Danymi, Zarządzanie Kampaniami)
Interfejs SAS Marketing Automation​
Interfejs SAS Marketing Automation

“SAS oferuje szeroki wachlarz możliwości, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. SAS zaspokaja potrzeby bardzo różnych grup odbiorców, dzięki dwóm uzupełniającym się ofertom. Po pierwsze, zapewnia potężne możliwości dla marketerów i innych użytkowników biznesowych w ramach oferty Customer Intelligence 360. Po drugie użytkownikom analitycznym, którzy chcą tworzyć niestandardowe modele i raporty w ramach oferty SAS Viya”

Michał Pieprzny | CEO SAS Polska​

SAS Marketing i Anallityka

Doświadczony zespół i autorskie podejście Persooa do wykorzystania technologii SAS pozwala na optymalne czasowo i budżetowo budowanie najlepszego doświadczenia klienta korzystając z:
 • SAS Marketing Automation:
  • SAS Customer Intelligence 360: Engage
  • SAS Customer Intelligence 360: Discover
  • SAS Customer Intelligence 360: Plan
 • Platforma Analityczna: SAS Viya
SAS oprogramowanie marketing automation

SAS Customer Intelligence 360: Engage

Dotrzyj do właściwej grupy odbiorców na właściwych urządzeniach dzięki możliwościom marketingu omnichannel

//SAS Customer Intelligence 360

Twórz kampanie marketingowe omnichannel szybko i łatwo

Bez względu na wielkość operacji marketingowych, potrzebujesz rozwiązania, które umożliwi Ci dostarczanie klientom odpowiednich, satysfakcjonujących ofert zawsze i wszędzie – za pośrednictwem www, mail, sms, app mobilnej, social media, itp. Dzięki SAS 360 Engage zespoły marketingu, sprzedaży i obsługi mogą konfigurować, automatyzować i śledzić działania w powtarzalny sposób z jednego centrum marketingu omnichannel. Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala łatwo definiować segmenty docelowe, ustalać priorytety, przypisywać wiadomości, orkiestrować harmonogramy, automatycznie realizować kampanie i analizować wyniki marketingowe z większą wydajnością i skutecznością.
//SAS Customer Intelligence 360

Usprawnij testowanie i targetowanie i uzyskaj wyższe wskaźniki odpowiedzi.

Niezrównane możliwości analityczne pomagają przekształcić wiedzę o kliencie w dedykowane segmenty. Wbudowana sztuczna inteligencja zapewniają lepszą analizę klientów i ich segmenty, a te spostrzeżenia są wykorzystywane do dostosowania taktyk marketingowych w celu uzyskania jak najlepszych wyników – od tworzenia idealnych ofert asortymentowych, przez optymalizację strategii stron internetowych w celu zwiększenia konwersji, po określenie najlepszego momentu na podjęcie działań follow-up lub retargetingowych i wiele innych.
//SAS Customer Intelligence 360

Uzyskaj szybszy zwrot z inwestycji

SAS 360 Engage zapewnia wszystkie funkcje marketingu wielokanałowego, których potrzebujesz w jednym centrum marketingowym. Ponieważ SAS 360 Engage to oferta SaaS, zawsze będziesz pracować z najnowocześniejszą, innowacyjną technologią marketingu wielokanałowego – i wyprzedzisz konkurencję. Rozwiązanie jest często aktualizowane o nowe funkcje, zazwyczaj raz w miesiącu. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć najnowocześniejsze rozwiązanie, bez kosztownych i czasochłonnych aktualizacji.

SAS Customer Intelligence 360 software: Discover

Odkrywanie i analiza zachowaniach użytkowników  w całym cyfrowym doświadczeniu klienta Twojej marki

//SAS 360 Discover

Zbuduj jednolity obraz swoich klientów

SAS 360 Discover zapewnia model danych dotyczących doświadczeń klientów, który można zintegrować z dowolnymi danymi digital oraz Twojego CRM. Łącząc źródła danych, SAS zapewnia hybrydowy widok marketingowy klienta, wspierając raportowanie, analitykę, modelowanie, zarządzanie kampaniami, next best action, segmentację, atrybucję i personalizację.
//SAS 360 Discover

Zmień proste raportowanie na prawdziwą analitykę danych

Kompleksowe zarządzanie danymi, wizualizacja, eksploracja danych i funkcje uczenia maszynowego są dostępne dla użytkowników bez konieczności kodowania. Wzmocnij kompetencje Twojego zespołu na wszystkich poziomach aby zmaksymalizować potencjał danych.
//SAS 360 Discover

Wprowadź AI do wzbogacenia doświadczeń klienta

Na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych klienci dostarczają wielu informacji, które ujawniają ich plany zakupowe, istotne zmiany w życiu oraz inne informacje, które często nie są przekazywane marketerom odpowiedzialnym za personalizację ich podróży. Przechwycenie danych cyfrowych i zintegrowanie jej z modelami analitycznymi pozwala na uzyskanie użytecznego scoringu dla segmentacji, skłonności, oraz rekomendacji które mogę być używane w kampaniach.

Oprogramowanie SAS Customer Intelligence 360: Plan

Centralne zarządzanie, integracja i usprawnienie całego planowania marketingowego.
SAS 360 Plan

Usprawnij i planuj swoje działania marketingowe

Zintegruj i zarządzaj wszystkimi procesami marketingowymi w swojej firmie, aby uzyskać większą spójność, wydajność i skuteczność – od opracowywania i planowania strategii marketingowej po tworzenie treści, realizację kampanii i analizę po zakończeniu kampanii.

SAS 360 Plan

Poznaj zwrot z inwestycji marketingowych

Uzyskaj pełny wgląd w koszty, przekroczenia i wydajność za pomocą kalendarzy oraz interfejsowi użytkownika i raportowaniu kontekstowemu per kampania/reklama/zdarzenie.

SAS 360 Plan

Zautomatyzuj i przyspiesz obieg dokumentów marketingowych w całej organizacji

Szybsze wprowadzanie kampanii na rynek poprzez skupienie ludzi i zasobów wokół wspólnej infrastruktury marketingowej, dzięki czemu będą oni spędzać mniej czasu na zarządzaniu komunikacją między różnymi działami i funkcjami, a więcej na optymalnych działaniach związanych z kampaniami.

Skontaktuj się z Persooa