Gotowe segmenty do personalizacji

Nasi specjaliści przygotowali listę 46 gotowych segmentów, które z łatwością wdrożysz u siebie. Działają u nas, muszą zadziałać również u Ciebie!
// Segmenty

Każdy klient jest wyjątkowy

Odpowiednia segmentacja użytkowników jest kluczem do sukcesu automatyzacji. Przygotowaliśmy gotowe segmenty, według których możesz podzielić użytkowników swojego sklepu. To dzięki nim będziesz mógł tworzyć w pełni spersonalizowane komunikaty do określonych grup.

0
Gotowych segmentów
0 +
Możliwych kombinacji
0
Wygodny arkusz

Co znajduje się w arkuszu?

Konkretna wiedza

Jako sprzedawca internetowy, powinieneś starać się unikać uogólnień na temat intencji odwiedzających Twój sklep. Niektóre segmenty ruchu w Twoim serwisie są bardziej wartościowe niż inne. Musisz to zrozumieć i poświęcić każdemu z nich odpowiednią uwagę.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Gotowe segmenty

Segmentacja użytkowników to podstawa jeżeli myślisz o wdrożeniu automatyzacji i personalizacji marketingu. Dzięki segmentacji możemy podzielić klientów pod kątem dowolnego kryterium i dopasować komunikację tak, aby była najbardziej zachęcająca i pojawiała się na odpowiednim etapie ścieżki sprzedażowej. Przygotowaliśmy 46 gotowych segmentów, które możesz wykorzystać na swojej stronie.

Niezbędnik Persooa

Wybrane przez nas wpisy blogowe, które uzupełnią Twoją wiedzę z obszaru segmentacji i automatyzacji marketingu. Pokażemy Ci, że nie zawsze chodzi o milionowy budżet reklamowy, a umiejętne rozplanowanie wydatków w ramach poszczególnych kampanii.

Przykładowy fragment publikacji (kliknij, aby powiększyć)

Pobierz gotowe segmenty i zacznij przygodę z personalizacją!

Pobierz za darmo listę 46 gotowych segmentów przydatnych w personalizacji, które przygotowali nasi specjaliści. Możesz ustawić reguły automatyczne, które będą odpowiadały za personalizację komunikacji lub wykorzystać nasze segmenty do stworzenia i wysyłki jednorazowego mailingu.

Pobierz całkowicie za darmo