Usługi konsultingowe

Strategiczne doradztwo i dedykowane warsztaty w obszarze nowoczesnych technologii marketingowych

// Dlaczego warto

Warsztaty strategiczne z Persooa

Być może zadajesz sobie pytanie, jak mogę sprawić, by mój biznes odniósł większy sukces?

Prowadzimy warsztaty strategiczne, które pomogą zdefiniować potrzeby Twojego biznesu i opracować plan zmian. Nasz zespół ma doświadczenie w modernizacji technologii marketingowych i efektywnym wykorzystaniu danych.

Będziesz chciał skorzystać z naszych usług, aby zwiększyć wydajność i wyprzedzić konkurencję. Wiemy, co jest potrzebne, aby odnieść sukces na dzisiejszym rynku, więc pozwól nam pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Zapisz się na jeden z naszych warsztatów już dziś!

Jakie elementy obejmują warsztaty
przeprowadzane przez Persooa?

Zawsze koncentrujemy się wokół dziewięciu obszarów. W zależności od branży, przygotowujemy warsztaty dopasowane do potrzeb i celów danego biznesu.

Automatyczne
scenariusze

predykcje i rekomendacje AI

REKOMENDACJE
I PREDYKCJE

ZAAWANSOWANA
WYSZUKIWARKA

PERSONALIZOWANY
KONTENT

BUDOWANIE I WZBOGACANIE BAZY KLIENTÓW

OMNICHANNEL
MARKETING

PERSONALIZOWANE
OFERTY

ZAAWANSOWANA
ANALITYKA

PROGRAMY
LOJALNOŚCIOWE

// nasi klienci

Opinie uczestników 🏆

Nie wiedzieliśmy, od czego zacząć z marketing automation. Słyszeliśmy, że to wartościowe narzędzie, ale nie byliśmy pewni, jak go używać i co może dla nas zrobić. Po udziale w warsztatach "Inspiracja Marketing Automation 2.0" mamy teraz jasny plan działania i lepsze zrozumienie, jak marketing automation może pomóc w rozwoju naszego biznesu. Nasz zespół poznał najnowsze trendy i narzędzia w marketingu opartym na danych i wyszedł z kompleksowym planem rozwoju dostosowanym specjalnie do naszych potrzeb.

Patrycja z Kontigo

Nie byliśmy pewni, jak zacząć naszą strategię marketing automation. Po udziale w warsztatach Marketing Automation 2.0 doskonale wiemy, co jest możliwe i jak to osiągnąć w naszej branży. Warsztat "Inspiracji Marketing Automation 2.0" był dla nas bardzo cenny. Persooa wprowadziła nas w świat nowoczesnego data-driven marketingu i pomogła stworzyć strategiczny plan rozwoju dopasowany do naszych potrzeb i specyfiki branży. Dużym atutem były sesje demo, które w przyjazny sposób pokazały nam możliwości dostępnych na rynku narzędzi z praktycznej perspektywy.

Maciej z Link4

Klienci 🤝

Zespół doradczy 🤝

Eksperci Persooa pomogli dziesiątkom firm ze wszystkich branż rozpocząć pracę w obszarze efektywnego wdrożenia i wykorzystania technologii marketingowych. Dzięki ich doświadczeniu we wdrażaniu tych rozwiązań, mogą sprawić, że Twoja firma również odniesie sukces!

Izabela Klusek

Doradca Strategiczny

Ponad 25-letnie doświadczenie w biznesie. Poprzednie stanowiska to: dyrektor obszarów e-commerce, sales development i customer service w takich firmach jak: T-Mobile, Orange czy Tauron Polska Energia. Ekspert w programie akceleracyjnym Elektro ScaleUp i NGL Advisory, a od 2021 ekspert biznesowy w Persooa.

Adrian Kaczkowski

Doradca biznesowy marketing automation

 10 lat doświadczenia zawodowego w firmach z obszaru generowania wzrostu z rozwiązań w obszarze technologii marketingowych. W Persooa odpowiedzialny za doradztwo, przygotowanie strategii implementacji oraz rozwoju biznesu dla kluczowych klientów.

Arkadiusz Seredyn

Doradca strategiczny

Posiada 20 lat doświadczenia w biznesie. Prezes
Persooa, wieloletni dyrektor w SAS w obszarze Communication, Media&Technology,
dyrektor wykonawczy obszaru Digital w Orange Polska, doradca zarządu w Synersie, CCO Synerise

Marcin Włodarczak

Specjalista ds. strategii

Wieloletnie doświadczenie w obszarze wdrażania i integracji  automatyzacji marketingu, programów lojalnościowych. Realizował projekty Persooa dla klientów: Erli, CDRL, Inpost, Benefit

Bartosz Kopeć

Ekspert wdrożeniowy

Wieloletnie doświadczenia w obszarze wdrażania i integracji platform  technologicznych w obszarze marketingu. Realizował projekty Persooa dla klientów: UPC, Ambra, Kontigo czy CUK. Odpowiedzialny także za integracje z aplikacjami mobilnymi i e-commerce.

Partnerstwo Trend House 🤝

partner szkolenia Marketing Automation 2.0
trend house logo - partner szkolenia marketing automation

Partnerem szkolenia jest Trend House. 

Trend House to prywatna przestrzeń klubowa, platforma budowania wysokopoziomowych relacji i współpracy oraz elastyczny program rozwoju kompetencji przyszłości.

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: umów się na wizytę