Exit Intent Popup

Stosuj rekomendacje AI w Exit Intent Popup, to świetny sposób na utrzymanie zaangażowania klientów i oferowanie dodatkowych informacji lub zniżek w celu zachęcenia do dalszych zakupów lub wizyt. Wykorzystując je, możesz zwiększyć zaangażowanie klientów i zwiększyć sprzedaż, dostarczając im spersonalizowane oferty, które odzwierciedlają ich zainteresowania i zwyczaje zakupowe.
// Marketing Automation 2.0

Exit Intent Popup

Exit-intent śledzi ruchy myszy od momentu wejścia na stronę internetową i wykrywa, kiedy użytkownik ma zamiar opuścić stronę. Exit-intent pojawiają się tylko wtedy, gdy ktoś ma zamiar opuścić stronę.

Jak działają exit-intent popups?

Na komputerach stacjonarnych exit-intent popup najczęściej pojawia się, gdy użytkownik przesuwa mysz w prawy górny róg ekranu. Oznacza to, że zamierza kliknąć przycisk “X” w swojej przeglądarce. W tym momencie pojawi się exit-intent popup.

Wzrost

  • konwersja powrotu do zakupów
  • konwersja kontekstowa: zapis na newsletter
  • konwersja połączenia do call center
  • konwersja do zapisu do programu lojalnościowego

Gotowe rozwiązanie Persooa w oparciu o platformę Synerise

Kategoria:

Zapisz się do newslettera!

To świetna okazja, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w naszej firmie i w branży. Nasz newsletter to także źródło cennych wskazówek, artykułów i inspiracji, które pomogą Ci w Twojej pracy lub życiu prywatnym.

Dołącz do nas już dziś i nie przegap żadnej ważnej informacji!

Galeria

Umów się na spotkanie!

Omówimy jak zaimplementować ten scenariusz w Twoim sklepie orazm zaprezentujemy demo Marketing Automation 2.0 w oparciu o działający sklep eCommerce.