Skip to content
Frame 4728 (1)
Cookbook dla e-commerce 2024

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Program partnerski

Zacznij przekształcać potencjał technologiczny w korzyści dla siebie i swoich klientów

Program partnerski

Zacznij przekształcać potencjał technologiczny w korzyści dla siebie i swoich klientów

Dlaczego warto podjąć współpracę z Persooa

Czy chcesz zarabiać więcej, oferując swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie digital marketingu i marketing automation? Dołącz do programu partnerskiego Persooa i rozszerz swoje portfolio usług o zaawansowane technologie AI, w tym personalizację i programy lojalnościowe.
persooa-program-partnerski-images (2)

Jak to działa?

My dostarczamy Ci  technologię i oferujemy wsparcie techniczne, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej. Twoim zadaniem jest zdobycie i utrzymanie relacji z klientami oraz opracowanie skutecznej strategii działania. Dzięki temu podziałowi odpowiedzialności zmaksymalizujesz swoje wyniki i zaoszczędzisz sporo czasu, który możesz wykorzystać na obsługę kolejnych klientów.

Korzyści Programu Partnerskiego Persooa

persooa-check Gwarancja bezpiecznego wdrożenia Zyskaj dostęp do sprawdzonych technologii i wsparcie ekspertów, które gwarantują płynne i bezproblemowe wdrożenie rozwiązań Synerise.  
persooa-check Zarabianie na licencjach i usługach Oferuj licencje i usługi wspólnie z Persooa, korzystając z atrakcyjnego modelu prowizyjnego, który ustalamy indywidualnie. Twoje dochody rosną wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na nowoczesne rozwiązania.  
persooa-check Rozszerzenie oferty usługowej Wzbogać swoje usługi o kompleksowe wdrożenia personalizacji AI, programów lojalnościowych oraz automatyzacji marketingu, stając się jednym z kluczowych graczy w branży.  

Program ROI w 90 dni

Program partnerski Persooa to Twoja szansa na rozwój i wprowadzenie Twojej działalności na nowe poziomy kompetencji i rentowności. Razem z nami możesz oferować swoim klientom gwarantowany ROI w 90 dni. Jest to obietnica, która z pewnością przyciągnie wielu klientów.
persooa-program-partnerski-images (1)

Skontaktuj się z nami