Skip to content
Persooa_1280x720_1@2x

Synerise

Nowoczesna platforma przetwarzania i wykorzystania danych behawioralnych przy użyciu AI i automatyzacji

Wdrożenie Synerise

Oferujemy trzy rodzaje usług, które można dostosować do celów Twojej firmy, dzięki czemu możemy pomóc Ci lepiej się rozwijać dzięki Platformie Synerise.

basic BASIC Zakup i onboarding Synerise - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych na bazie tzw. data-tracking. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start.  
smart Smart Wdrożenie Synerise - szybki start w pierwszych 3 miesiącach. Zaproponujemy najlepsze gotowe scenariusze dopasowane do Twojej branży.   
pro Professional Oferujemy pełen zakres szkoleń, doradztwa i usług technicznych, dzięki którym możesz zmaksymalizować swoje wyniki dzięki Platformie Synerise i wykorzystać potencjał AI.  
Doświadczenie z Synerise

"Synerise jest [...] w stanie śledzić każde zdarzenie, w każdym kanale klienta - czy to mobilnym, internetowym, detalicznym, fizycznym. Wszystko to jest sygnałem, który jest zbierany w czasie rzeczywistym, przetwarzany, a następnie dzięki AI dostarczane są optymalne doświadczenia każdemu klientowi"

Satya NadellaSynerise 
CEO of Microsoft

Informacje

Dlaczego warto wdrożyć Synerise

 • Innowacyjna Polska firma technologiczna założona w 2005 roku posiadająca:
  • autorski i kompleksowy framework technologiczny oraz innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji
  • własną analityczną bazę danych (in-memory) do analityki Big Data w czasie rzeczywistym
  • "zero-code" system dla użytkowników biznesowych z różnych branż
 • Ponad 100 klientów oraz partnerów w Europie na Bliskim Wschodzie, Azji i USA
 • Dziesiątki światowych nagród i wyróżnień: EY, Microsoft, Rakuten, Booking.com

Przewagi Platformy Synersie

Doświadczony zespół i autorskie podejście Persooa do wykorzystania technologii Synersie pozwala na optymalne czasowo i budżetowo budowanie najlepszego doświadczenia klienta mając do dyspozycji:

 • Profil Klienta 360 Live
 • Zarządzanie Danymi i Analityka
 • Automatyzacja 360
 • Raportowanie Live
smartmockups_ki4h2q9x

ZROZUM: Profil klienta 360 Live

Kompleksowa informacja o każdym zdarzeniu obejmująca dane behawioralne użytkowników anonimowych i rozpoznanych, segmentację, historię aktywności kontaktu, dane z systemów transakcyjnych oraz 3rd party. Unikalne atrybuty klienta: punktacja, tagi, dowolne atrybuty wyliczane z analytiki i zewnętrznych systemów, takich jak CRM/ERP, eCommerce, Hurtownia Danych, Chat, Call Center. Zarządzanie zgodami / GDPR. 

CRM

DECYDUJ: Zarządzanie Danymi Analityka

Zaawansowane zarządzanie danymi oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym do kreowania doświadczeń. Dzieki temu marketerzy mogą zaspokoić potrzeby każdego klienta we właściwym czasie i miejscu oraz we właściwym kontekście - wszystko to do poziomu indywidualnego użytkownika.

AI Personalization

DZIAŁAJ: Automatyzacja 360

Możliwość budowania złożonych scenariuszy kampanii marketingowych, zaplanowanych oraz opartych o zdarzenia. Realizacji kampanii może być wykonana w dowolnych punktach styku z klientem tj. e-mail, www, sms, call center, facebook. W automatyzacji można używać w czasie rzeczywistym danych zewnętrznych np.: z serwisu pogodowego. Moduł umożliwia realizację scenariuszy lojalnościowych, grywalizacyjnych.

Marketing Automation

OBSERWUJ: Raportowanie Live

Dostępności danych w czasie rzeczywistym oraz możliwości ich przeliczania w pamięci pozwala na dowolne budowanie metryk, statystyk, które są odświeżane i uzupełniane w czasie rzeczywistym. Prosty i intuicyjny interfejs udostępnia analitykę i raportowanie niezaawansowanym użytkownikom umożliwiając dowolne budowanie i zarządzanie raportami i analizami.

Analytics

Zadowoleni klienci Synerise

Przedstawiamy wybrane implementacje technologii Synerise u klientów. Synerise zaufało wiele miedzynarodowych brandów takich jak IKEA, Poste Italiane, CCC, T-Mobile oraz setki sklepów eCommerce.

Oferta dla technologii Synerise 

BASIC

Zakup i onboarding - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych na bzie tzw. data-tracking. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start. 0 PLN

SMART

Wdrożenie - zapewnie szybkiego startu w pierwszych 3 miesiącach. Zaproponujemy najlepsze gotowe scenariusze Persooa dopasowane do Twojej branży, które pomogą zrealizować oczekiwane rezultaty. od 149 PLN/h

Zainspiruj się dziesiątkami pomysłów i przykładów do realizacji dzięki Synerise

Sprawdź naszą Akademię Marketingu