Persooa_1280x720_1@2x

Synerise

Nowoczesna platforma technologiczna wspierana AI z orkiestracją danych w czasie rzeczywistym.  

Usługi dla Ciebie

Oferujemy trzy rodzaje usług, które można dostosować do celów Twojej firmy, dzięki czemu możemy pomóc Ci lepiej się rozwijać dzięki Platformie Synerise.

basic 60 BASIC Zakup i onboarding - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych na bazie tzw. data-tracking. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start.  
smart Smart Wdrożenie - zapewnie szybkiego startu w pierwszych 3 miesiącach. Zaproponujemy najlepsze gotowe scenariusze Persooa dopasowane do Twojej branży, które pomogą osiągnąć oczekiwane rezultaty.  
pro Profesional Oferujemy pełen zakres szkoleń, doradztwa i usług technicznych, dzięki którym możesz zmaksymalizować swoje wyniki dzięki Platformie Synerise i wykorzystać potencjał AI.  
headway-5QgIuuBxKwM-unsplash

"Synerise jest [...] w stanie śledzić każde zdarzenie, w każdym kanale klienta - czy to mobilnym, internetowym, detalicznym, fizycznym. Wszystko to jest sygnałem, który jest zbierany w czasie rzeczywistym, przetwarzany, a następnie dzięki AI dostarczane są optymalne doświadczenia każdemu klientowi"

Satya NadellaSynerise 
CEO of Microsoft

Informacje

O Synerise

 • Innowacyjna Polska firma technologiczna założona w 2005 roku posiadająca:
  • autorski i kompleksowy framework technologiczny oraz innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji
  • własną analityczną bazę danych (in-memory) do analityki Big Data w czasie rzeczywistym
  • "zero - code" system dla użytkowników biznesowych z różnych branż
 • Ponad 100 klientów oraz partnerów w Europie na Bliskim Wschodzie, Azji i USA
 • Dziesiątki światowych nagród i wyróżnień: EY, Microsoft, Rakuten, Booking.com

15 min statystyka BIG DATA w Synerise ⏰

4,16MLN Nowych interakcji
0,45MLN Rekomendacji AI
2MLD Analiz profili
7,5MLN Zapytań o segment

4 Filary skutecznej technologii

Doświadczony zespół i autorskie podejście Persooa do wykorzystania technologii Synersie pozwala na optymalne czasowo i budżetowo budowanie najlepszego doświadczenia klienta mając do dyspozycji:

 • Profil Klienta 360 Live
 • Zarządzanie Danymi i Analityka
 • Automatyzacja 360
 • Raportowanie Live
smartmockups_ki4h2q9x

ZROZUM: Profil klienta 360 Live

Kompleksowa informacja o każdym zdarzeniu obejmująca dane behawioralne użytkowników anonimowych i rozpoznanych, segmentację, historię aktywności kontaktu, dane z systemów transakcyjnych oraz 3rd party. Unikalne atrybuty klienta: punktacja, tagi, dowolne atrybuty wyliczane z analytiki i zewnętrznych systemów, takich jak CRM/ERP, eCommerce, Hurtownia Danych, Chat, Call Center. Zarządzanie zgodami / GDPR. 

CRM

DECYDUJ: Zarządzanie Danymi Analityka

Zaawansowane zarządzanie danymi oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym do kreowania doświadczeń. Dzieki temu marketerzy mogą zaspokoić potrzeby każdego klienta we właściwym czasie i miejscu oraz we właściwym kontekście - wszystko to do poziomu indywidualnego użytkownika.

AI Personalization

DZIAŁAJ: Automatyzacja 360

Możliwość budowania złożonych scenariuszy kampanii marketingowych, zaplanowanych oraz opartych o zdarzenia. Realizacji kampanii może być wykonana w dowolnych punktach styku z klientem tj. e-mail, www, sms, call center, facebook. W automatyzacji można używać w czasie rzeczywistym danych zewnętrznych np.: z serwisu pogodowego. Moduł umożliwia realizację scenariuszy lojalnościowych, grywalizacyjnych.

Marketing Automation

OBSERWUJ: Raportowanie Live

Dostępności danych w czasie rzeczywistym oraz możliwości ich przeliczania w pamięci pozwala na dowolne budowanie metryk, statystyk, które są odświeżane i uzupełniane w czasie rzeczywistym. Prosty i intuicyjny interfejs udostępnia analitykę i raportowanie niezaawansowanym użytkownikom umożliwiając dowolne budowanie i zarządzanie raportami i analizami.

Analytics

Zadowoleni Klienci Synerise

Przedstawiamy wybrane implementacje technologii Synerise u klientów. Synerise zaufało wiele miedzynarodowych brandów takich jak IKEA, Poste Italiane, CCC, T-Mobile oraz setki sklepów eCommerce.

Oferta dla technologii Synerise 

BASIC

Zakup i onboarding - wsparcie w procesie wyboru, dobór optymalnych parametrów licencyjnych na bzie tzw. data-tracking. Dedykowane demo, benchmarki, przypadki użycia branży i wstępny plan na start. 0 PLN

SMART

Wdrożenie - zapewnie szybkiego startu w pierwszych 3 miesiącach. Zaproponujemy najlepsze gotowe scenariusze Persooa dopasowane do Twojej branży, które pomogą zrealizować oczekiwane rezultaty. od 149 PLN/h

Zainspiruj się dziesiątkami pomysłów i przykładów do realizacji dzięki Synerise

Sprawdź naszą Akademię Marketingu