Skip to content
Frame 4728 (1)
Cookbook dla e-commerce 2024

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Aktywacja kanałów komunikacji (1-1

Aktywacja kanałów komunikacji 
i integracje wielokanałowe

Angażuj klientów w różnych kanałach i odkryj, w jaki sposób wielokanałowa automatyzacja marketingu pomaga zwiększać dochody biznesu

In-Store

Wykorzystaj potencjał Marketing Automation w Twoim sklepie stacjonarnym

In-Store

Wykorzystaj potencjał Marketing Automation w Twoim sklepie stacjonarnym

Marketing automation 2.0 w sklepie stacjonarnym

Ponad 50% osób chce mieć bezpośredni kontakt z produktem nim dokona zakupu. Dlatego sklepy stacjonarne ciągle są ważnym punktem na ścieżce zakupowej klienta i warto o tym pamiętać.

Dbamy o spójne doświadczenie klienta – począwszy od e-commerce aż do sklepu stacjonarnego - dzięki ujednoliconym danym i Marketing Automation 2.0, wspieranym przez sztuczną inteligencję.
persooa-in-store-image (5)

Pozwalamy podejmować decyzje w oparciu o dane

Z naszych raportów dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci podjąć decyzję odnośnie do sklepu stacjonarnego. Śledzimy i analizujemy wpływ marketingu na kraj, miasto, sklep i konkretne kategorie produktów

Pozwalamy podejmować decyzje w oparciu o dane

Z naszych raportów dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci podjąć decyzję odnośnie do sklepu stacjonarnego. Śledzimy i analizujemy wpływ marketingu na kraj, miasto, sklep i konkretne kategorie produktów
persooa-in-store-image (5)

Łączymy dane dotyczące zakupów offline i online, aby poprawić CLTV

Zidentyfikujemy nieznanych wcześniej klientów sklepowych. Pozwolimy CI połączyć dane klientów kupujących w sklepie stacjonarnym z warstwą danych użytkowników online
persooa-in-store-image (4)

Łączymy dane dotyczące zakupów offline i online, aby poprawić CLTV

Zidentyfikuj nieznanych wcześniej klientów sklepowych. Pozwolimy CI połączyć dane klientów kupujących w sklepie stacjonarnym z warstwą danych użytkowników online
persooa-in-store-image (4)

Zobacz jak aktywujemy Marketing Automation 2.0. 
w Twoim sklepie stacjonarnym

Umów się na darmowe demo Marketing Automation 2.0. Zobacz gotowe funkcjonalności, scenariusze, program lojalnościowy i rozwiązania wspierane przez AI, które mogą zadziałać w Twoim e-commerce!

persooa-in-store-image (3)

Przekształcamy punkt sprzedaży w źródło danych

Wykorzystujemy skonsolidowane dane własne offline i online, aby personalizować oferty i promocje. Zbierając adresy e-mail klientów podczas zakupu możesz wzbogacić paragony elektroniczne o spersonalizowane rekomendacje

Przekształcamy punkt sprzedaży w źródło danych

Wykorzystaj skonsolidowane dane własne offline i online, aby  personalizować oferty i promocje. Zbierając adresy e-mail klientów podczas zakupu możesz wzbogacić paragony elektroniczne o spersonalizowane rekomendacje
persooa-in-store-image (3)

Zwiększamy AOV i LTV dzięki automatyzacji marketingu opartej na AI

Zwiększymy zasięg Twoich działań marketingowych na nieznaną wcześniej skalę. Zmniejszymy rotację kupujących, zachęcimy do kolejnych zakupów lub zasugerujemy dodatkowe produkty bądź promocje klientom odbierającym zamówienia w Twoich sklepach stacjonarnych
persooa-in-store-image (1)

Zwiększamy AOV i LTV dzięki automatyzacji marketingu opartej na AI

Rozszerz wpływ swoich działań marketingowych na nieznaną wcześniej skalę. Zmniejsz rotację kupujących, zachęć do kolejnych zakupów lub sugeruj dodatkowe produkty bądź promocje klientom odbierającym zamówienia w Twoich sklepach stacjonarnych
persooa-in-store-image (1)
persooa-in-store-image (2)

Wykorzystamy dane mobilne na Twoją korzyść

Wdrożymy taktyki lojalnościowe łączące online i offline dzięki aplikacji mobilnej. Wykorzystamy geofencing do dostarczania spersonalizowanych ofert push, które będą zachęcać do odwiedzenia sklepu

Wykorzystamy dane mobilne na Twoją korzyść

Wdrożymy taktyki lojalnościowe łączące online i offline dzięki aplikacji Mobilnej. Wykorzystamy geofencing do dostarczania spersonalizowanych ofert push, które będą zachęcać do odwiedzenia sklepu
persooa-in-store-image (2)

Opinie

Współpraca z Persooa stanowi kluczowy element naszego sukcesu. Dzięki ich zaangażowaniu i ekspertyzie, efektywnie wprowadziliśmy zaawansowane technologie AI do naszych strategii marketingowych. To partnerstwo pozwoliło nam poprawić doświadczenie klienta, zwiększyć wpływ na przychody i naszą pozycję lidera w sektorze mody luksusowej. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalizm i wspólny rozwój i z nadzieją patrzymy na dalszą współpracę.
Wojtek CalowMoliera2
Suzana.pl to sklep internetowy, który dba o różnorodność i aktualność oferty, zawsze idąc z duchem najnowszych trendów. Analiza oraz przeprowadzony wywiad potwierdziły potencjał wdrożenia Marketing Automation 2.0. Dlatego zdecydowaliśmy się na udział w programie ROI w 90 dni, aby efektywnie wdrożyć nową strategię marketingową. Jesteśmy zadowoleni z osiągniętych rezultatów i pewni, że nasza ciągła praca nad innowacjami pozwoli nam dalej spełniać oczekiwania naszych klientów, zapewniając im wyjątkowe doświadczenia zakupowe.
Kamil WoźnicaSuzana.pl
Wdrażając u nas platformę Synerise, Persooa zmieniło zasady gry! Nasze rekomendacje produktów są teraz automatycznie dostosowywane do każdego użytkownika w czasie rzeczywistym, co przekłada się na znaczące wzrosty sprzedaży i oszczędność zasobów. Nie musimy już tracić czasu na ręczne strategie - algorytmy robią to za nas, efektywnie i w czasie rzeczywistym.
Krzysztof ŚwierzakHomla
Zbudowanie i realizacja z Persooa solidnej strategii komunikacji, której filarami są personalizacja, automatyzacja i wykorzystanie rekomendacji AI przyniosło niebagatelny wynik w postaci ponad 10-krotnego wzrostu ilości zamówień z tego kanału i ponad 3-krotnego wzrostu konwersji z kampanii.
Dariusz Lewczuk
Dariusz LewczukOrange Polska
Przy wyborze partnera do realizacji tych zmian poszukiwaliśmy ekspertów, którzy nie tylko zrozumieją nasze wyzwania, ale także dostarczą innowacyjnych rozwiązań, W tym kontekście zdecydowaliśmy się na współpracę z Persooa, widząc w tej firmie nie tylko wykonawcę, lecz także kreatywnego partnera gotowego podjąć się tego ambitnego zadania.
Anna Figurska-LegodzińskaLagardère
Mam przyjemność pracować z Persooa i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że utrzymują wysoki poziom jakości i terminowo wywiązują się z obowiązków. Zespół posiada profesjonalne kompetencje i pracuje z dużym zaangażowaniem, aktywnie poszukując nowych rozwiązań na podniesienie sprzedaży, często wychodząc poza zakres swoich obowiązków.
Katarzyna ZielińskaCoccodrillo
Szukaliśmy partnera, który pomógłby nam opracować strategię uwzględniającą marketing automation i wdrożyć ją w efektywny sposób. Było dla nas ważne, aby rozwijać nasz biznes przede wszystkim poprzez wykorzystanie nowych możliwości personalizacji. Postąpiliśmy zgodnie z przygotowanym planem Persooa, a zrealizowane scenariusze pracowały na wzrost KPI od pierwszego dnia po wdrożeniu. Późniejszy monitoring i optymalizacja utwierdziły nas, że Persooa jest odpowiednim partnerem.
Ellipse 154(1)
Mirosław WoźniakNet-Pocket
Wdrożenie Marketing Automation 2.0 było się dla nas kluczowe z punktu widzenia wzrostu naszego biznesu, przede wszystkim poprzez wykorzystanie nowych możliwości marketingu opartego o dane i AI. Wspólnie z Persooa realizowaliśmy nie tylko plan wdrożenia marketing automation 2.0, ale i strategiczne inicjatywy w obszarze omnichannel. Dzięki szerokiemu zakresowi kompetencji Persooa wdrożone scenariusze pracowały na nasze przychody już od pierwszego dnia po wdrożeniu! Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Persooa. 
Ellipse 154(2)
Marcin DylińskiCUK Ubezpieczenia
Współpraca z Persooa i Synerise pomaga nam dostarczać naszym klientom prawdziwie spersonalizowane i unikatowe doświadczenia zakupowe. Pozwoliło nam to na podejście do customer journey w pełnym zakresie; łatwe testowanie nowych strategii oraz optymalizację na bieżąco w celu uzyskania szybkich i znaczących rezultatów.
Szymon JezierskiAZA Group
Wdrożenie Marketing Automation 2.0 otworzyło nowe możliwości marketingu opartego na danych i AI. Postąpiliśmy zgodnie z przygotowaną przez Persooa roadmapą rozwoju, aby osiągnąć nasz cele.Dzięki temu, że specjaliści Persooa są ekspertami w tym, co robią, mieliśmy pewność, że wdrożenie automatyzacji i personalizacji będzie sukcesem! Persooa zajęła się wszystkimi aspektami projektu, skutecznie realizując scenariusze marketing automation wraz z monitoringiem i optymalizacją. To daje nam poczucie dobrego i wartościowego partnerstwa.
Ellipse 154(4)
Piotr KorczakT-Mobile
Persooa Health Check to nowa usługa dla każdego eCommerce, który chce poprawić wydajność lejka sprzedażowego. Spersonalizowany raport dostarczył nam rekomendacji i punktów odniesienia, które wykorzystaliśmy do zwiększenia przychodów i rozpoczęcia nowych projektów, mających na celu optymalizację customer journey.
Ellipse 154-1
Daniel RogińskiDrogeria Natura
Naszym celem było znalezienie partnera, który pomoże nam opracować skuteczną strategię automatyzacji marketingu, a następnie wesprze nas w jej skutecznym wdrożeniu. Wspólnie z Persooa przygotowaliśmy plan w oparciu o nasze biznesowe potrzeby, który uwzględniał nowe możliwości, jakie daje sztuczna inteligencja. Takie działania, poparte doświadczeniem zespołu Persooa, zapewniły nam szybki zwrot z inwestycji.
Ellipse 154(5)
Adam NiedziółkaADN Akademia
Współpraca z Persooa odbywała się bez zarzutu, wszystkie zaplanowane scenariusze zostały dostarczone w terminowym czasie – między innymi automatyzacja mailowa, która odzyskuje 10% naszych porzuconych koszyków. Dodatkową wartością były analizy, które dostarczyły nam dużo informacji i interesujących pomysłów na dalszy rozwój Akardo.
Ellipse 154(6)
Adam KubarskiAKARDO