Skip to content
Frame 4728 (1)
Cookbook dla e-commerce 2024

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Doradztwo i szkolenia - Persooa Academy

Pomagamy budować zespoły i kompetencje cyfrowe 

Doradztwo i szkolenia - Persooa Academy

Pomagamy budować zespoły i kompetencje cyfrowe 

Jesteśmy praktykami nowoczesnych rozwiązań marketingowych oraz AI

Dzięki opartemu na setkach wdrożeń doświadczeniu oferujemy unikatowy zestaw usług szkoleniowych dla Twojej firmy. Elementy każdego kursu dobierzemy do potrzeb i specyfiki Twojego biznesu, zapewnimy wsparcie 1:1 i dopasujemy ćwiczenia do wyzwań typowych dla Twojej branży.

Oferujemy szkolenia z zakresu:

 • Szkolenie Marketing Automation 2.0
 • Szkolenia i certyfikaty Synerise
persooa-szkolenia-images (2)

Teoretyczna i praktyczna wiedza na temat wykorzystania Marketing Automation. Pomożemy Ci wdrożyć MA 2.0 (z AI) w Twojej firmie, aby poprawić KPI i zyskać przewagę konkurencyjną.

szkolenie-marketing-automation-2-0 (2)
 • Omówienie rodzajów, typów i zastosowania segmentacji.
 • Omówienie źródeł danych.
 • Definicja widoku 360 klienta.
 • Główne wyzwania w kontekście wdrożenia rozwiązań typu CDP.
 • Źródła danych przy tworzeniu widoku 360.

Teoria i praktyka

Po każdym z obszarów dostaniesz zadanie do realizacji, które omówimy podczas sesji pracy wspólnej. Całość pomoże lepiej zapoznać się z poszczególnymi modułami wybranej przez Ciebie technologii i przy okazji uzyskać odpowiedzi na pojawiające się w trakcie pracy pytania.

Czego możesz się spodziewać na naszych kursach?

 • persooa-szkolenia-images (1)

  Technologia i narzędzia

  Opanujesz narzędzia, które pomogą Ci w automatyzacji marketingu. Dowiesz się, jak konfigurować konkretne kanały oraz jak nimi zarządzać.
 • persooa-szkolenia-images (4)

  Strategia i scenariusze

  Stworzysz scenariusze automatyzacji, które będziesz mógł wdrożyć w firmie już w trakcie trwania kursu.
 • persooa-szkolenia-images (3)

  Komunikacja i wdrożenie

  Poznasz najlepsze metody komunikacji i rozwiązywania problemów przy wdrożeniach. 
 • persooa-my-rewards-images (2)-2

  Warsztaty i przykłady użycia

  Przekażemy Ci nie tylko teorię, ale także połączymy ją z praktyką i zajmiemy się pracą na realnych, bliskich Twojemu biznesowi przykładach użycia.

Zobacz, jak pomogliśmy innym biznesom

Na swoim koncie mamy wdrożenia w takich firmach jak Orange, T-mobile czy Homla. Sprawdź nasze case study i zobacz jak dzięki automatyzacji marketingu udało nam się zwiększyć zyski i lojalność ich klientów.

Opinie o szkoleniach – Persooa Academy

Nie wiedzieliśmy, od czego zacząć z marketing automation. Słyszeliśmy, że to wartościowe narzędzie, ale nie byliśmy pewni, jak go używać i co może dla nas zrobić. Po udziale w warsztatach "Marketing Automation 2.0" mamy teraz jasny plan działania i lepsze zrozumienie, jak marketing automation może pomóc w rozwoju naszego biznesu. Nasz zespół poznał najnowsze trendy i narzędzia w marketingu opartym na danych i wyszedł z kompleksowym planem rozwoju dostosowanym specjalnie do naszych potrzeb.
PatrycjaKontigo
Nie byliśmy pewni, jak zacząć naszą strategię marketing automation. Po udziale w warsztatach "Marketing Automation 2.0" doskonale wiemy, co jest możliwe i jak to osiągnąć w naszej branży. Warsztat "Marketing Automation 2.0" był dla nas bardzo cenny. Persooa wprowadziła nas w świat nowoczesnego data-driven marketingu i pomogła stworzyć strategiczny plan rozwoju dopasowany do naszych potrzeb i specyfiki branży. Dużym atutem były sesje demo, które w przyjazny sposób pokazały nam możliwości dostępnych na rynku narzędzi z praktycznej perspektywy.
MaciejLink4
Warsztaty "Marketing Automation 2.0" zostały zaprojektowane tak, aby pomóc firmom w zdobyciu wiedzy na temat nowoczesnego marketingu opartego na danych. Były bardzo kompleksowe, obejmowały szeroki zakres tematów związanych z data-driven marketingiem. Doceniliśmy to, że tematy były przedstawione w sposób łatwy do zrozumienia. Ze szkolenia wyszliśmy z poczuciem, że mamy teraz solidne podstawy do wdrożenia i wykorzystania automatyzacji w naszej firmie.
KatarzynaUPC
Jeśli rozważasz udział w warsztatach "Marketing Automation 2.0", to gorąco polecamy. Zespół Persooa jest niezwykle kompetentny i doświadczony, a do tego doskonale radzi sobie z wyjaśnianiem skomplikowanych koncepcji osobom niebędącym ekspertami. Wyszliśmy z warsztatów zainspirowani i wyposażeni w narzędzia i wiedzę niezbędną do przeniesienia naszych działań marketingowych opartych na danych na wyższy poziom. Dziękujemy, Persooa!
AdriannaT-mobile
Warsztaty przeprowadzone przez Persooa były dla nas bardzo cenne. Tematyka warsztatów obejmowała przegląd zasad automatyzacji marketingu, rodzaje oprogramowania do automatyzacji dostępne na rynku, przypadki użycia dla każdego rodzaju oraz wprowadzenie do podejścia Persooa do automatyzacji marketingu. Ponadto mieliśmy okazję zapoznać się z narzędziami takimi jak SAS, Synerise, itp. oraz poznać ich funkcje z perspektywy użytkownika.
BartoszYes2Move

Skontaktuj się z nami