Skip to content
Frame 4728 (1)
Cookbook dla e-commerce 2024

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Persooa Team10.01.23 09:47< 1 min read

Visual Similarity

Prezentacja podobnych produktów, to funkcjonalność, która umożliwia kontekstowe - tj. z uwzględnieniem zachowania użytkownika - prezentowanie produktów podobnych na bazie zdjęcia produktu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny produkt i umożliwia ich zaangażowanie w proces zakupowy prezentując produktu o podobnym stylu lub kolorze.

Wzrost

    • Zwiększenie zaangażowania: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia jest nowatorską i interaktywną funkcją, która może przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć ich zaangażowanie na stronie.

    • Poprawa doświadczenia użytkownika: prezentowanie podobnych produktów na bazie zdjęcia umożliwia użytkownikom szybsze i łatwiejsze znalezienie interesujących ich produktów, co może poprawić ich doświadczenie na stronie i przyczynić się do wzrostu konwersji.

    • Zwiększenie przychodów: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia może przyciągnąć nowych użytkowników i zwiększyć liczbę zakupów, co może przyczynić się do wzrostu przychodów sklepu internetowego.

Ważne: jest to funkcjonalność która poprawia efektywność sprzedaży na użytkownikach nie rozpoznanych i może być używane w wielu miejscach i kanałach na ścieżce użytkownika oraz w komunikacji z użytkownikiem np: mail z opuszczoną wizytą!

 

avatar

Persooa Team

Zespół Persooa to doświadczeni praktycy. Wdrażamy najlepsze rozwiązania Data & Marketing Automation wspierane Artificial Intelligence. Zwiększamy skuteczność i efektywność marketingu i sprzedaży.

POLECANE WPISY