Visual Similarity

Visual Similarity to funkcjonalność, która umożliwia kontekstowe – to znaczy z uwzględnieniem zachowania użytkownika – prezentowanie produktów podobnych na bazie zdjęcia.
// Marketing Automation 2.0

Jak działa Visual Similarity?

Prezentacja podobnych produktów, to funkcjonalność, która umożliwia kontekstowe – tj. z uwzględnieniem zachowania użytkownika – prezentowanie produktów podobnych na bazie zdjęcia produktu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny produkt i umożliwia ich zaangażowanie w proces zakupowy prezentując produktu o podobnym stylu lub kolorze.

Wzrost

  • Zwiększenie zaangażowania: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia jest nowatorską i interaktywną funkcją, która może przyciągnąć uwagę użytkowników 🤩 i zwiększyć ich zaangażowanie na stronie.
  • Poprawa doświadczenia użytkownika: prezentowanie podobnych produktów na bazie zdjęcia umożliwia użytkownikom szybsze i łatwiejsze znalezienie interesujących ich produktów, co może poprawić ich doświadczenie na stronie 🤗 i przyczynić się do wzrostu konwersji.
  • Zwiększenie przychodów: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia może przyciągnąć nowych użytkowników 🚀 i zwiększyć liczbę zakupów, co może przyczynić się do wzrostu przychodów sklepu internetowego.

Ważne: jest to funkcjonalność która poprawia efektywność sprzedaży na użytkownikach nie rozpoznanych i może być używane w wielu miejscach i kanałach na ścieżce użytkownika oraz w komunikacji z użytkownikiem np: mail z opuszczoną wizytą!

Kategoria:

Grow

Galeria

Skontaktuj się z Persooa 📇

Kacper Chodak

Business Development Manager