Visual Similarity

Visual Similarity to funkcjonalność, która umożliwia kontekstowe – to znaczy z uwzględnieniem zachowania użytkownika – prezentowanie produktów podobnych na bazie zdjęcia.
// Marketing Automation 2.0

Visual Similarity

Prezentacja podobnych produktów, to funkcjonalność, która umożliwia kontekstowe – tj. z uwzględnieniem zachowania użytkownika – prezentowanie produktów podobnych na bazie zdjęcia produktu. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które nie są zdecydowane na konkretny produkt i umożliwia ich zaangażowanie w proces zakupowy prezentując produktu o podobnym stylu lub kolorze.

Wzrost

  • Zwiększenie zaangażowania: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia jest nowatorską i interaktywną funkcją, która może przyciągnąć uwagę użytkowników 🤩 i zwiększyć ich zaangażowanie na stronie.
  • Poprawa doświadczenia użytkownika: prezentowanie podobnych produktów na bazie zdjęcia umożliwia użytkownikom szybsze i łatwiejsze znalezienie interesujących ich produktów, co może poprawić ich doświadczenie na stronie 🤗 i przyczynić się do wzrostu konwersji.
  • Zwiększenie przychodów: prezentacja podobnych produktów na bazie zdjęcia może przyciągnąć nowych użytkowników 🚀 i zwiększyć liczbę zakupów, co może przyczynić się do wzrostu przychodów sklepu internetowego.

Ważne: jest to funkcjonalność która poprawia efektywność sprzedaży na użytkownikach nie rozpoznanych i może być używane w wielu miejscach i kanałach na ścieżce użytkownika oraz w komunikacji z użytkownikiem np: mail z opuszczoną wizytą!

Sprawdź również nasze pozostałe propozycje działania z zakresu Marketing Automation 2.0.

Kategoria:

Zapisz się do newslettera!

To świetna okazja, aby być na bieżąco z tym, co się dzieje w naszej firmie i w branży. Nasz newsletter to także źródło cennych wskazówek, artykułów i inspiracji, które pomogą Ci w Twojej pracy lub życiu prywatnym.

Dołącz do nas już dziś i nie przegap żadnej ważnej informacji!

Galeria

Umów się na spotkanie!

Omówimy jak zaimplementować ten scenariusz w Twoim sklepie orazm zaprezentujemy demo Marketing Automation 2.0 w oparciu o działający sklep eCommerce.