Materiały do pobrania

// Pobierz materiały
Materiały, e-booki, przewodniki po marketingu i automatyzacji

Automatyzacja marketingu to niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża, która wymaga aktualnej wiedzy i znajomości najnowszych technologii. W Persooa pracują specjaliści, którzy nie tylko realizują wdrożenia marketing automation, ale także dzielą się swoją wiedzą 
i przygotowują wartościowe treści.

Poniżej przygotowaliśmy darmowe materiały, które pomogą Ci lepiej zaplanować strategię marketingową i przyczynią się do wzrostu Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem działu marketingu dużego e-commerce, właścicielem niedużego sklepu internetowego, czy może pracujesz w innej branży – w naszych materiałach znajdziesz mnóstwo wartościowych treści, które poszerzą Twoją wiedzę nie tylko z zakresu automatyzacji marketingu. Każdy materiał jest dostępny całkowicie za darmo.

Szczegółowe omówienie 7 obszarów, które mogą skutkować nadmiarowymi porzuceniami koszyka, 16 profesjonalnych porad i rekomendacji rozwiązania problematycznych kwestii, skuteczne strategie personalizacji. Stworzyliśmy unikatowy e-book, który powinien stanowić niezbędnik każdego biznesu w internecie.

Stworzyliśmy unikatowy kalendarz marketingu e-commerce, który zapewni Ci zrównoważony w skali roku wzrost ROI, w pełni wykorzystując czas pomiędzy szczytami sprzedażowymi dla Twojej branży. Zachęcamy do pobrania, edycji i dopasowania do potrzeb Twojego, unikatowego biznesu.

Gdy zidentyfikujesz i zadbasz o swoich użytkowników – zbudujesz grupy, które nie tylko pozwolą Ci przetrwać nadchodzące czasy ale zapewnią rozwój firmy. Skorzystaj z naszych gotowych segmentów, na które możesz podzielić swoich Klientów i bez dodatkowych rozwiązań dostarczyć im lepszą komunikację.

Skontaktuj się z Remim 📇

Remi Wojtczak

Chief Sales Officer