Materiały do pobrania

// Pobierz materiały
Materiały, e-booki, przewodniki po marketingu i automatyzacji

Automatyzacja marketingu to niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża, która wymaga aktualnej wiedzy i znajomości najnowszych technologii. W Persooa pracują specjaliści, którzy nie tylko realizują wdrożenia marketing automation, ale także dzielą się swoją wiedzą 
i przygotowują wartościowe treści.

Poniżej przygotowaliśmy darmowe materiały, które pomogą Ci lepiej zaplanować strategię marketingową i przyczynią się do wzrostu Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem działu marketingu dużego e-commerce, właścicielem niedużego sklepu internetowego, czy może pracujesz w innej branży – w naszych materiałach znajdziesz mnóstwo wartościowych treści, które poszerzą Twoją wiedzę nie tylko z zakresu automatyzacji marketingu. Każdy materiał jest dostępny całkowicie za darmo.

Pobierz naszego e-booka i dowiedz się, jak utrzymać klientów i zwiększyć ich lojalność.

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Sprawdź, czy Twój e-commerce jest gotowy na skok technologiczny i wdrożenie Marketing Automation 2.0. Podążaj za naszą checklistą i nie daj się zaskoczyć.

Liczby nie kłamią, więc jeśli czujesz się zagubiony w związku z tym, co dzieje się w Twojej firmie – jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, jest przyjrzenie się metrykom sprzedaży detalicznej i KPI.

Szczegółowe omówienie 7 obszarów, które mogą skutkować nadmiarowymi porzuceniami koszyka, 16 profesjonalnych porad i rekomendacji rozwiązania problematycznych kwestii, skuteczne strategie personalizacji. Stworzyliśmy unikatowy e-book, który powinien stanowić niezbędnik każdego biznesu w internecie.

Gdy zidentyfikujesz i zadbasz o swoich użytkowników – zbudujesz grupy, które nie tylko pozwolą Ci przetrwać nadchodzące czasy ale zapewnią rozwój firmy. Skorzystaj z naszych gotowych segmentów, na które możesz podzielić swoich Klientów i bez dodatkowych rozwiązań dostarczyć im lepszą komunikację.

Jeśli planujesz wdrożyć w swoim sklepie program lojalnościowy, ale nie wiesz od czego zacząć, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przygotowaliśmy darmowy szablon, w którym znajdziesz listę pytań dotyczących retencji klientów. Po udzieleniu na nie odpowiedzi poznasz wynik, który pozwoli Ci on ocenić skuteczność Twoich działań.

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc! 📇

Możesz też umówić się z nami na spotkanie wybierając
termin w kalendarzu na tej stronie: 📅 umów się na wizytę