O nas

// poznaj Persooa

Najlepszy partner w transformacji marketingu i sprzedaży ✨

Obawa przed nieznanym nie ma żadnego uzasadnienia w biznesie. Prowadzenie świetnie prosperującej firmy bez podejmowania ryzyka jest niemożliwe! Powinieneś jednak odpowiednio się do tego przygotować. Celem Persooa jest pomoc przedsiębiorstwom w nieustannym rozwoju i stawianiu czoła przyszłości. Dane stanowią przyszłość Twojego biznesu. Musisz więc umiejętnie je odczytywać, gdyż to najlepszy sposób na poszerzenie perspektywy organizacji. Pomożemy Ci wyznaczyć realną wizję przyszłości, stworzyć spersonalizowane doświadczenia klientów i usprawnić organizację. Udzielimy wsparcia we wdrożeniu technologii i analityki oraz otworzymy drzwi do nowych perspektyw! Wspólnie stworzymy nowe możliwości z zakresu technologii budujących skalowalne doświadczenia klienta, danych i analiz. Powstaną nowatorskie opcje dla Twojego marketingu, sprzedaży, usług, tworzenia wzrostu opartego na wykorzystaniu danych oraz automatyzacji i organizowania się wokół klienta i końcowych wyników.
Hub-persooa-technologie-automatyzacji persooa

Dlaczego my? 💁

Wspieramy firmy w wykorzystaniu pełni potencjału ich stron internetowych i e-sklepów. Wdrażamy automatyzacje marketingu i sprzedaży oraz personalizujemy doświadczenia Klienta. Działamy na podstawie autorskich scenariuszy, które wielokrotnie przetestowaliśmy na firmach różnej wielkości i z różnych branż. Efekty tych działań są mierzalne i zauważalne bardzo szybko.

Nasze działania skupiają się wokół trzech poniższych obszarów, a ich cel jest wspólny – maksymalizacja Twoich zysków.

LUDZIE 👨 👩
Starannie zbudowaliśmy nasz zespół, tworząc unikalną mieszankę doświadczeń i kompetencji. Zakres naszych umiejętności obejmuje definicję strategii cyfrowej, audyt gotowości organizacyjnej, ideę, projektowanie i kodowanie, zarządzanie zmianą, egzekucję marketingową, ocenę technologii i wdrożenie.
WPŁYW BIZNESOWY 📊
W zależności od wybranego scenariusza współpracy, wpływ biznesowy, jaki zaobserwujesz, będzie różny. Najważniejsze jest to, że bardzo jasno i otwarcie mówimy o naszym podejściu, a także o Twojej gotowości i zaangażowaniu, ponieważ wszystkie te elementy będą miały wpływ na możliwe wyniki biznesowe. Zawsze też uzasadnimy/poprzemy nasze założenia realnymi przykładami użycia, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję biznesową.
TECHNOLOGIA 💻
8000 rozwiązań w krajobrazie MarTech to prawdziwe wyzwanie, aby znaleźć właściwy kierunek. Wierzymy, że pracując z różnymi rozwiązaniami i pomagając różnym Klientom w ich specyficznych potrzebach. Wnosimy dokładnie to, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci uniknąć kosztownych błędów i pomóc Ci wprowadzić technologię w życie i wygenerować wpływ na biznes tak szybko, jak to możliwe.

Nasz zespół 📌

Arkadiusz Seredyn

CHIEF EXECUTIVE OFFICER

Remi Wojtczak

Chief Sales Officer

Michał Szewczyk

Customer Implementation Executive

Izabela Klusek

BUSINESS ADVISORY EXECUTIVE

Adrian Kaczkowski

MARKETING AUTOMATION & ECOMMERCE

Ziemowit Piesto

partner

Piotr Drożdżyk

partner

Łukasz Wojciechowski

partner
// poznaj Persooa

Nasze biuro 💼

W pierwszym centrum Innovation Campus w Cambridge swoje początki miały takie firmy jak Amazon czy Android. Dziś tą drogą podąża Persooa. Bliskie towarzystwo innowacyjnych start-upów, liczne wydarzenia edukacyjne oraz zaangażowana społeczność sprawia, że Persooa nieustannie się rozwija i odkrywa nowe możliwości. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

// poznaj Persooa

Nasi partnerzy 🤝

Persooa wspólnie z Crestt posiada kompetencje oraz zasoby do zrealizowania projektów na bazie wielu technologii. Ilość zasobów oraz doświadczeń pozwala realizować nam każdego typu projekt. Obecnie posiadamy ponad 200 osobowy zespół.

Nasi partnerzy technologiczni ⚙️

Jesteśmy strategicznym partnerem implementacyjnym oraz usługowym. Wdrażamy całe ekosystemy danych i automatyzacji wspieranych AI na technologii Synerise

 • Customer Data Platform
 • Behavioral Analytics
 • Loyalty & Engagement Hub
 • Workflows Automation Buildier
 • MarTech Stack
 • Hyper personalization

Wdrażamy kompleksowe platformy analityczne w chmurze. Jesteśmy partnerem w obszarze rozwiązań z zakresu zarządzania kampaniami oraz analityki klienckie:

 • SAS 360 Discover
 • SAS 360 Plan
 • SAS 360 Engage Digital
 • SAS 360 Engage Direct
 • SAS Viya