O nas

//zawsze dążymy do celu

Misja Persooa

Misją Persooa jest generowanie wzrostu z wykorzystania technologii marketingowych w eCommerce. Działamy kompleksowo w oparciu o gotowe scenariusze implementacje, zaprojektowane tak, aby generować maksymalne ROI.

// Stawiamy na partnerskie podejście

Najlepszy partner w transformacji marketingu i sprzedaży ✨

Obawa przed nieznanym nie ma żadnego uzasadnienia w biznesie. Prowadzenie świetnie prosperującej firmy bez podejmowania ryzyka jest niemożliwe! Powinieneś jednak odpowiednio się do tego przygotować. Celem Persooa jest pomoc przedsiębiorstwom w nieustannym rozwoju i stawianiu czoła przyszłości.

Dane stanowią przyszłość Twojego biznesu. Musisz więc umiejętnie je odczytywać, gdyż to najlepszy sposób na poszerzenie perspektywy organizacji. Pomożemy Ci wyznaczyć realną wizję przyszłości, stworzyć spersonalizowane doświadczenia klientów i usprawnić organizację. Udzielimy wsparcia we wdrożeniu technologii i analityki oraz otworzymy drzwi do nowych perspektyw!

Wspólnie stworzymy nowe możliwości z zakresu technologii budujących skalowalne doświadczenia klienta, danych i analiz. Powstaną nowatorskie opcje dla Twojego marketingu, sprzedaży, usług, tworzenia wzrostu opartego na wykorzystaniu danych oraz automatyzacji i organizowania się wokół klienta i końcowych wyników.

// Wierzymy w technologię

Data + Insight + Action = Marketing Automation 2.0

persooa marketing automation 2.0 2_2

Widok pojedynczego klienta

Aktywacja danych wymaga ciągłego, kompleksowego, ujednoliconego zrozumienia każdego możliwego do zidentyfikowania i anonimowego i rozpoznanego klienta, co pozwala uchwycić jego pełną historię i zachowania w czasie rzeczywistym z każdego kanału, urządzenia i systemu.

Predykcja

Skalowalna personalizacja 1:1 wymaga samouczących się, konfigurowalnych, przejrzystych algorytmów predykcyjnych, które informują o segmentacji, treściach, rekomendacjach, optymalizacji komunikatów i miejscach, w których najlepiej angażować klientów.

Zautomatyzowane
podejmowanie decyzji

Prowadzenie bieżących działań marketingowych we wszystkich kanałach wymaga zautomatyzowanej, adaptacyjnej orkiestracji kampanii, która wykorzystuje predykcje z ujednoliconego widoku klienta aby kierować marketingowymi punktami styku w różnych kanałach.

Dlaczego my? 💁

Wspieramy firmy w wykorzystaniu pełni potencjału ich stron internetowych i e-sklepów. Wdrażamy automatyzacje marketingu i sprzedaży oraz personalizujemy doświadczenia Klienta. Działamy na podstawie autorskich scenariuszy, które wielokrotnie przetestowaliśmy na firmach różnej wielkości i z różnych branż. Efekty tych działań są mierzalne i zauważalne bardzo szybko.

Nasze działania skupiają się wokół trzech poniższych obszarów, a ich cel jest wspólny – maksymalizacja Twoich zysków.

LUDZIE 👨 👩
Starannie zbudowaliśmy nasz zespół, tworząc unikalną mieszankę doświadczeń i kompetencji. Zakres naszych umiejętności obejmuje definicję strategii cyfrowej, audyt gotowości organizacyjnej, ideę, projektowanie i kodowanie, zarządzanie zmianą, egzekucję marketingową, ocenę technologii i wdrożenie.
WPŁYW BIZNESOWY 📊
W zależności od wybranego scenariusza współpracy, wpływ biznesowy, jaki zaobserwujesz, będzie różny. Najważniejsze jest to, że bardzo jasno i otwarcie mówimy o naszym podejściu, a także o Twojej gotowości i zaangażowaniu, ponieważ wszystkie te elementy będą miały wpływ na możliwe wyniki biznesowe. Zawsze też uzasadnimy/poprzemy nasze założenia realnymi przykładami użycia, aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję biznesową.
TECHNOLOGIA 💻
10 000 rozwiązań w krajobrazie MarTech to prawdziwe wyzwanie, aby znaleźć właściwy kierunek. Wierzymy, że pracując z różnymi rozwiązaniami i pomagając różnym Klientom w ich specyficznych potrzebach. Wnosimy dokładnie to, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci uniknąć kosztownych błędów i pomóc Ci wprowadzić technologię w życie i wygenerować wpływ na biznes tak szybko, jak to możliwe.

Nasz zespół 📌

Arkadiusz Seredyn

CEO Persooa

20 lat doświadczenia w obszarze data & digital transformation. Prezes Persooa, wieloletni dyrektor SAS w obszarze Consumer Market & Technology. Dyrektor wykonawczy obszaru Digital w Orange Polska, Chief Commercial Officer Synersie.

Remi Wojtczak

Chief Sales Officer

Michał Szewczyk

Customer Implementation Executive

Ziemowit Piesto

partner

Piotr Drożdżyk

partner

Łukasz Wojciechowski

partner
// poznaj Persooa

Nasze biuro 💼

W pierwszym centrum Innovation Campus w Cambridge swoje początki miały takie firmy jak Amazon czy Android. Dziś tą drogą podąża Persooa. Bliskie towarzystwo innowacyjnych start-upów, liczne wydarzenia edukacyjne oraz zaangażowana społeczność sprawia, że Persooa nieustannie się rozwija i odkrywa nowe możliwości. Dzięki temu naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

//Poznaj Persooa

Nasi partnerzy biznesowi 🤝

Persooa wspólnie z Crestt posiada kompetencje oraz zasoby do zrealizowania projektów na bazie wielu technologii. Ilość zasobów oraz doświadczeń pozwala realizować nam każdego typu projekt. Obecnie posiadamy ponad 200 osobowy zespół.
Play Video
//Poznaj Persooa

Współpraca Persooa & Havas Market

Havas Market to jednostka skupiająca i poszerzająca kompetencje digital i e-commerce agencji Havas Media Group na polskim rynku. Dysponuje gotowymi narzędziami, takimi jak: Havas Market Forecast czy Havas Market Retail Insights, dedykowanymi dla e-commerce i marketplace.

Nasi partnerzy technologiczni ⚙️

Jesteśmy strategicznym partnerem implementacyjnym oraz usługowym. Wdrażamy całe ekosystemy danych i automatyzacji wspieranych AI na technologii Synerise

 • Customer Data Platform
 • Behavioral Analytics
 • Loyalty & Engagement Hub
 • Workflows Automation Buildier
 • MarTech Stack
 • Hyper personalization

Wdrażamy kompleksowe platformy analityczne w chmurze. Jesteśmy partnerem w obszarze rozwiązań z zakresu zarządzania kampaniami oraz analityki klienckie:

 • SAS 360 Discover
 • SAS 360 Plan
 • SAS 360 Engage Digital
 • SAS 360 Engage Direct
 • SAS Viya

Wdrażamy narzędzia ekosystemu Google. Jesteśmy partnerem w obszarze rozwiązań z zakresu zarządzania marketingiem, analityki oraz rozwiązań chmurowych.

 • Google Analytics 4
 • Marketing Cloud
 • Big Query
 • Integracje z systemami MA 2.0
 • Advertising
// poznaj Persooa

Nasze wartości ♥️

1. Uczciwość

Zawsze staramy się postępować właściwie, jesteśmy szczerzy i uczciwi wobec siebie, klientów i partnerów. Komunikujemy się wprost, działamy zgodnie z literą i duchem prawa, podtrzymujemy wartości i zasady firmy Persooa w każdym działaniu i decyzji.

2. Przywództwo

Wszyscy jesteśmy liderami w swoim obszarze odpowiedzialności, z głębokim zaangażowaniem w osiąganie wyników. Mamy jasną wizję tego, dokąd zmierzamy i koncentrujemy nasze działania i zasoby, aby osiągnąć cele i strategie.

3. Odpowiedzialność

Przyjmujemy osobistą odpowiedzialność za spełnianie naszych celów biznesowych. Doskonalimy nasze procesy i pomagamy innym w zwiększaniu ich efektywności. Wszyscy zachowujemy się jak właściciele, traktując aktywa Persooa jak własne z myślą o długoterminowym sukcesie Persooa.

4. Pasja

Jesteśmy zdeterminowani, aby być najlepszymi w tym, co najważniejsze dla firmy i naszych klientów. Podważamy status quo istniejącego stanu rzeczy i mamy nieodparte pragnienie, aby się doskonalić i wygrywać na rynku.

5. Zaufanie

Szanujemy naszych współpracowników, klientów i partnerów, traktujemy ich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Mamy zaufanie do możliwości i intencji innych osób i wierzymy, że ludzie pracują najlepiej, gdy istnieje fundament zaufania i partnerskiego podejścia

// poznaj Persooa

Nasze zasady 📜

1. Szacunek

Okazujemy szacunek wszystkim współpracownikom i wierzymy, że wszystkie osoby mogą i chcą wnieść swój pełny potencjał. Cenimy różnice, inspirujemy i umożliwiamy ludziom osiąganie wysokich kwalifikacji  i ambitnych celów. Jesteśmy szczerzy wobec ludzi w kwestii ich wyników.

2. Rozwój

Wierzymy, że obowiązkiem wszystkich osób jest nieustanne rozwijanie siebie i innych. Oczekujemy wzajemnie dążenia do doskonałości  w dostarczaniu wartości dla naszych klientów.

3. Działanie

Wierzymy, że uczciwe robienie tego, co jest właściwe dla firmy, prowadzi do obopólnego sukcesu zarówno dla firmy, jak i dla współpracowników. Dążenie do wspólnego sukcesu łączy nas ze sobą, dlatego promujemy rozwijanie kwalifikacji i kompetencji.

4. Koncentracja

Działamy w oparciu o jasno określone cele i strategię, wykonujemy tylko taką pracę gdy stanowi ona wartość dodaną dla firmy. W miarę możliwości upraszczamy, standaryzujemy i usprawniamy naszą bieżącą pracę.

5. Skuteczność

Bardzo cenimy skuteczne rozwiązania i usługi przynoszące wyniki w obszarze wzrostu biznesu naszych klientów. Rzucamy wyzwanie konwencjom i wymyślamy na nowo sposób wykorzystania technologii, aby lepiej wygrywać na rynku.

6. Determinacja

Staramy się być najlepsi we wszystkich obszarach o strategicznym znaczeniu dla Persooa. Porównujemy nasze wyniki z najlepszymi i uczymy się zarówno na podstawie naszych sukcesów, jak i porażek.

7. Realizacja 

Doskonale rozumiemy technologię i wynikające z niej korzyści biznesowe. Tworzymy i dostarczamy usługi i produkty, które budują wartość Persooa. Rozwijamy bliskie, wzajemnie korzystne relacje z naszymi klientami i partnerami. Jesteśmy dumni z rezultatów, jakie dostarczamy naszym klientom.

// poznaj Persooa

Poznaj nasze zasady postępowania

Zasady i reguły postępowania są bardzo ważnym elementem współpracy z Persooa.
Zobacz kodeks postępowania Persooa i dowiedz się więcej.