Skip to content
roi-90-dni-menu
Zobacz, czy kwalifikujesz się do programu ROI w 90 dni!

Przejdź do podstrony i umów się na bezpłatną rozmowę, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Frame 4728 (1)
Cookbook dla e-commerce 2024

Doświadczenie Persooa, dziesiątki rozmów z klientami i partnerami, wsparcie ekspertów… tak powstał cookbook “Strategia Marketing Automation 2.0”.

Technologie

Poznaj naszych partnerów technologicznych

Zobacz case study >

Technologie

Poznaj naszych partnerów technologicznych

Odkryjcie naszych partnerów technologicznych

Te współprace stanowią fundament naszego sukcesu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zaawansowanym technologiom, dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które zwiększają zyski naszych klientów.

Synerise

Jednym z głównych partnerów technologicznych jest Synerise, czyli zaawansowana platforma CXDP wspierana przez AI, która umożliwia firmom personalizację interakcji z klientami, optymalizację procesów biznesowych oraz efektywne zarządzanie danymi. Wspólnie z Synerise realizujemy kompleksowe strategie wzrostu z wykorzystaniem AI we wszystkich kanałach komunikacji z klientami.
Synerise1

Salesforce

Salesforce to chmurowe oprogramowanie CRM, dzięki któremu pomagamy firmom w zwiększeniu liczby transakcji, ale także znajdowaniu większej liczby potencjalnych klientów i dostarczaniu im spersonalizowanych doświadczeń. To narzędzie łączy wszystkie dane z dowolnego źródła - zespołu sprzedaży, obsługi, marketingu, handlu i IT w jeden wspólny widok informacji o klientach. A to z kolei umożliwia firmom bardziej efektywną pracę i poprawę doświadczeń zakupowych ich klientów.
Salesforce1

EmailLabs

EmailLabs to narzędzie, poprzez które wspieramy biznesy w zakresie e-mail marketingu. Dzięki niezawodnej usłudze e-mail API i SMTP w chmurze, zwiększamy dostarczalność i szybkość wysyłek oraz budujemy zaufanie odbiorców i providerów pocztowych. EmailLabs możemy zintegrować z każdym systemem wysyłkowym lub aplikacją.
emaillabs1

Infobip

Dzięki platformie komunikacyjnej Infobip posiadamy zestaw narzędzi do zaawansowanego angażowania klientów, a także poprawy bezpieczeństwa i uwierzytelniania. W ramach platformy Infobip możemy personalizować komunikację w wielu kanałach, takich jak SMS, Mobile Wallet, iMessage i wiele innych. Działania w modelu omnichannel mogą przełożyć się na większą lojalność klientów i poprawę ich doświadczeń, co jest niezwykle istotne w branży e-commerce.
Infobip1

Skontaktuj się z nami