Kompleksowe wdrożenia Synerise z gwarantowanym ROI w 90 dni

Dlaczego Persooa?

Persooa to największy partner wdrożeniowy technologii Synerise, dziesiątki kompleksowych wdrożeń, największa liczba certyfikowanych konsultantów oraz zespół biznesowy realizują projekty nie tylko dla prężnie rozwijających się eCommerce w Polsce i zagranicą ale również dla sektora telekomunikacyjnego, banków, ubezpieczycieli, przemysłu oraz sektora publicznego.

 

synerise-graf_syn
Persooa wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży

Nasze doświadczenie

Kompleksowy i sprawdzony model wdrożenia  technologii marketingowych dla klientów różnych branż  wraz z odpowiednio dobraną strategią biznesową pozwala nam zagwarantować długoterminowe korzyści oraz szybki wzrost w Twoim biznesie

Co to jest i jak działa Synerise ⚙️

Synerise to nowoczesna technologia, która zbiera wszystkie dostępne dane w każdym kanale, zarówno z e-commerce, jak i aplikacji mobilnej, a także inne dane zewnętrzne, tworząc widok klienta 360. Następnie, dzięki sztucznej inteligencji będziesz mógł wykorzystać tę wiedzę, aby zautomatyzować i spersonalizować działania marketingowe. Persooa jest strategicznym partnerem implementacyjnym oraz usługowym Synerise. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią strategię biznesową i skutecznie wykorzystać możliwości Synerise w Twoim biznesie.

„Synerise jest […] w stanie śledzić każde zdarzenie, w każdym kanale klienta – czy to mobilnym, internetowym, detalicznym, fizycznym. Wszystko to jest sygnałem, który jest zbierany w czasie rzeczywistym, przetwarzany, a następnie dzięki AI dostarczane są optymalne doświadczenia każdemu klientowi”

Jarosław Królewski

CEO/Founder Synerise

Nagrody Synerise 🏆

Wyróżnienie wśród polskich firm z sektora technologicznego w rankingu "FT1000 Europe's Fastest Growing Najszybciej Rozwijające się Firmy Europy 2022".

Ranking ogólny Europa: 70 Sektor technologiczny PL: 1 🏆

Synerise zajął 12. miejsce spośród 450 kandydatów (z 18 krajów) w rankingu Deloitte Technology Fast 50 w Europie Środkowej, który wyróżnia i profiluje 50 najszybciej rozwijających się prywatnych i publicznych firm technologicznych w regionie.

AI uznany przez największych

SIGIR eCom Rakuten Data Challenge pierwsze miejsce

ACM WSDM Booking.com Data Challenge
drugie miejsce

ACM KDD Cup Stanford University OGB-LSC trzecie miejsce

ACM RecSYS Twitter Challenge 2021
drugie miejsce

Synerise konkurowało w najbardziej prestiżowych konkursach z:

Klienci Synerise 🤝

Możliwości platformy Synerise

Doświadczony zespół i autorskie podejście Persooa do wykorzystania technologii Synerise pozwala na optymalne czasowo i budżetowo budowanie najlepszego doświadczenia klienta, mając do dyspozycji pełen ekosystem technologiczny Synerise.

program synerise platforma danych behawioralnych
// PROFIL KLIENTA 360

Customer Data Platform

Podstawą automatyzacji marketingu jest gromadzenie danych. Dzięki Behavioral Data Platform możesz gromadzić dane na temat zachowań użytkownika w modelu omnichannel. Zgromadzone dane pozwalają na optymalne zarządzanie komunikacją z klientem na każdym etapie ścieżki zakupowej. Umożliwiają one także stworzenie profilu klienta 360 i to w czasie rzeczywistym! Dzięki temu możesz skutecznie wykorzystać zebrane informacje, aby spersonalizować doświadczenia użytkownika, a także prowadzone kampanie.

 • Centralizacja danych wielokanałowych
 • Przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym
 • Ujednolicone dane o kliencie 360
 • Profilowanie przy użyciu AI
 • Realizacja kampanii na bazie danych
// ANALIZA DANYCH

Behavioral Analytics

Samo zbieranie danych nie wystarczy – konieczna jest także ich analiza i przekształcenie w cenne informacje biznesowe. Synerise dostarcza kompleksową informację o każdym zdarzeniu, obejmującą dane behawioralne użytkowników rozpoznanych, ale także anonimowych. Dzięki temu możesz uzyskać pełny obraz danych w czasie rzeczywistym. Uzyskane dane można z kolei przekształcić we wdrożenie konkretnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i personalizacji.

 • Analiza danych w czasie rzeczywistym
 • Niestandardowe metryki i wyrażenia
 • Analityka odpływu klientów
 • Segmentacja oparta na sztucznej inteligencji
 • Raporty i monetyzacja danych
oprogramowanie synerise analiza behawioralna
platforma synerise
// PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

Loyalty & Engagement Hub

Programy lojalnościowe nie tylko budują długotrwałą relację z klientem. Są również źródłem cennych danych. Synerise daje możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji aby budować skomplikowane scenariusze, zachować i personalizować komunikację na każdym kroku programu lojalnościowego. Korzystanie programu lojalnościowego przyczyni się do wzrostu Customer Lifetime Value (CLV), Average Order Value (AOV), Life-time Value (LTV), a także pomoże nawiązać dłuższą relację z klientem.

 • Oferty specjalne oparte na sztucznej inteligencji
 • Gamifikacja i programy member get member
 • Programy typu Earn&Burn
 • Gotowe biblioteki mobilne SDK
// Skuteczny przepływ danych i automatyzacji

Workflows Automation Buildier

Jedną z funkcji platformy Synerise jest zaawansowany konfigurator automatyzacji, który pozwala w łatwy sposób zintegrować się z istniejącym ekosystemem marketingowym.

 • Automatyzacja omnichannelowych kampanii marketingowych
 • Analityka przepływu kampanii
 • Intuicyjny i prosty w obsłudze kreator
 • Kalendarz kampanii
synerise - kreator przepływu pracy
synerise - kompleksowa platforma marketingowa
// Kompleksowa platforma marketingowa

MarTech Stack

To jednak nie koniec możliwości Synerise. Kompleksowa platforma umożliwia zarządzanie danymi i skuteczną realizację całej strategii komunikacyjnej w oparciu o sztuczną inteligencję. Jej intuicyjne działanie pozwoli Ci w prosty sposób osiągać wymierne wyniki.

 • Dynamiczne treści
 • E-mail i SMS marketing
 • Landing page
 • Kampanie mobilne
 • Powiadomienia Push
// Pełna personalizacja

Hyper personalization

Wykorzystując zebrane dane ze wszystkich kanałów możesz wyświetlać klientom dopasowane treści, produkty lub usługi. I to w oparciu o analizę danych w czasie rzeczywistym! Pozwala to na personalizację każdego etapu podróży zakupowej, zapewniając klientowi najlepsze doświadczenia.

 • Spersonalizowane rekomendacje produktów
 • Rekomendacje wizualne
 • Spersonalizowana wyszukiwarka behawioralna
 • Wyszukiwarka wizualna
 • Rekomendacje cross-sell i up-sell
synerise personalizacja produktowa

Gotowe algorytmy AI
dostępne w platformie Synerise

AI scoring & product
propensity


AI auto-segmentation


AI personalized search


AI offers & couponing


AI recommendations


AI attribution modeling


AI churn predictions

AI interactions time
optimizer


AI A/B/X Testing

FAQ

Synerise to narzędzie, które umożliwia zbieranie i przetwarzanie danych z wielu kanałów komunikacji jednocześnie. Dzięki sztucznej inteligencji można przetwarzać zgromadzone informacje i wykorzystać je aby spersonalizować i zautomatyzować komunikaty marketingowe.
Persooa jako strategiczny partner implementacyjny i usługowy zajmuje się wdrożeniem Synerise. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią strategię biznesową i skutecznie wykorzystać możliwości Synerise w każdym biznesie.
Dzięki wdrożeniu oprogramowania Synerise można usprawnić procesy biznesowe szczególnie w zakresie sprzedaży i marketingu. Synerise pozwala na skuteczne wykorzystanie pozyskiwanych danych i przekształcanie w działania optymalizujące ścieżki zakupowe klienta.

Skontaktuj się z Arkiem 📇

Arkadiusz Seredyn

Chief Executive Officer